Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Marek Němec se oklepal z rozvodu: Vedle krásné přítelkyně Petry září štěstím

Marek Němec se svou přítelkyní Petrou Hebkou.
Zdroj: Renata Bušková eXtra.cz
+ Dalších 5 fotografií
láska

Herec Marek Němec, dorazil na slavnostní premiéru filmu Služka v kině Lucerna se svou přítelkyní Petrou Hebkou a redakce eXtra.cz si nemohla nevšimnout, jak vedle krásné brunetky září štěstím. 

Vrkající hrdličky

Usměvavý sympaťák Marek Němec patří k oblíbeným seriálovým hercům a je jeden z těch mužů, po kterých fanynky doslova šílí. Po rozvodu se svou ženou Johanou už je opět zadaný, ztracenou lásku našel po boku krásné brunetky Petry Hebké.

Zamilovaný pár se společně objevil na slavnostní premiéře nového filmu Služka, který vznikl podle knižní předlohy Hany Lasicové. Po celý večer se od sebe nehnuli na krok a bylo na nich vidět, jak moc jsou do sebe zamilovaní. Marek, který si své soukromí velmi střeží, svou přítelkyni netají ani na Instagramu, kam oba umisťují společné fotky.

Na filmu se neshodnou

I když si Marek s Petrou vyrazili do kina Lucerna, známý seriálový fešák před časem přiznal, že zrovna filmy patří mezi věci, na kterých se se svou přítelkyní neshodnou. „Já mám nejradši něco, když si můžu říct, že je to fakt bizár. Něco, co je vyosené z reality a normálnosti. Třeba snímek Trojúhelník smutku a blicí scéna. Zkrátka cokoli, co není úplně normální, a žánrově mě baví všechno. Na DAMU jsem chodil víc do kina než do divadel,“ prozradil Marek Super.cz.

V únoru si partneři vyrazili zaplesat na Česko-Slovenský ples, kde jim to neskutečně slušelo. "Mr.and Ms.Bond.Protřepat-nemíchat!" napsala Petra ke společné vysmáté fotografii, kterou umístila na svůj Instagram.

Související články

Další články