Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Největší seriálový krasavec v roli tatínka. Marek Němec přiznal, že má doma divočinu. Puberty dětí se už teď děsí

+ Další 4 fotografie

Svělý otec i skvělý herec. Oblíbený Marek Němec se opět ukáže na televizních obrazovkách. Konkrétně v seriálu TV Prima Malá velká liga, kde si zahraje trenéra fotbalu na základní škole. Seriálová postava nemá zrovna v lásce děti, ovšem sám herec je má hned dvě a je jim dobrým otcem. V rozhovoru pro eXtra.cz sdělil, že s dětmi se snaží trávit všechen volný čas a s přítelem dcery bude rychle hotový. 

Nově půjde na obrazovky TV Prima+ seriál Malá velká liga, ve které hraje i oblíbený herec Marek Němec v roli trenéra Růžičky. Ten musí malé děti, které nemá zatím tolik v lásce, naučit na základní škole fotbal. Vlastní děti má Němec s bývalou manželkou Johanou, syna Matěje a dceru Rozárku mají ve střídavé péči.

Němec má Rozárku a Matěje

Jelikož je Marek nyní jedním z nejobsazovanějších herců, jeho čas je vzácný, na děti si ho však najde vždy. "Snažím se ho mít tolik, kolik bych sám chtěl, ale děti jsou ve věku, kdy potřebují omezený čas s tím rodičem a potřebují ho mít s někým jiným, což mě trochu léčí z toho, že někdy té práce mám hodně," vysvětlil herec, že ho ratolesti nepotřebují tolik, jako když byly malé.

Jako každého rodiče i herce trápí předčasná puberta. "Už od tří let je Matěj v pubertě, s ním je to těžký, on je svůj a prosazuje si to své. A Rozárka je holčička, to je jiné kafe, ta vám řekne, že vás má ráda, tím že vás pohladí, ale Matěj vám dá pěstí do břicha, ze srandy samozřejmě," vysvětlil Marek, jak mu děti vyznávají lásku. Ovšem s dcerou to mít prý jednoduché také nebude. "Holka má hodně energie, snažím se teď víc spát, abych to pak zvládl, to totiž bude hrozný," věří oblíbený herec.


Přítele dcery rychle odnesu

Jak tomu tak bývá, tak i Marek si dceru před potencionálními manželi bude zuby nehty bránit. "Když dcera někoho přinese, tak já ho zase odnesu," zasmál se herec s tím, že si pouze dělá legraci. "Doufám, že nebudu hráz. Nebo se nezměním v ostnatý drát, ale budu se snažit nad tím dozorovat. A také, jestli je to za trest, nebo za odměnu," doufá Marek, který má o dceru, ale i o syna přirozený strach.

"Bojím se, nejenže se pohybují fyzicky někde, ale i jak se pohybují na sociálních sítích a co vše jim je k dispozici, takže v tomhle směru se bojím," popsal herec strach o své děti.

Související články

Další články