Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Oktagon 54 válka na Ukrajině Survivor 2024

Marek Lambora změnil image: Z jeho nových snímků fanynky zapomněly dýchat

Marek Lambora změnil image.
Zdroj: profimedia
+ Další 3 fotografie
proměna

Hvězda seriálu Slunečná Marek Lambora (26) nedávno nafotil profesionální snímky, kde vyniká i jeho delší kštice a pořádné strniště, které mu velmi padne. Po zveřejnění těchto snímků na sociálních sítích šly jeho fanynky, kterých má opravdu spousty, do kolen. Některé dokonce přiznaly, že na několik sekund zapomněly dýchat. Co na Markovy snímky říkáte vy?

Fanynky herce Marka Lambory mají žně. Svého oblíbence, zejména ze seriálu Slunečná, obdivují na jeho nových snímcích, kde svou zarostlou a mužnější vizáží působí zcela jinak než v jeho seriálové roli.

"Prohrabat se tou horou fotek, co jsme během focení pořídili, je holý šílenství. U headshotů mi to ještě nějakou chvíli zabere, ale pár snímků, co jsme fotili pro radost nebo jenom proto, že jsme mohli, vám sem dám," uvedl Marek Lambora na svých sociálních sítích k těmto fotografiím.

Během pár sekund po zveřejnění fotografií šly postupně všechny jeho fanynky do kolen. "Zapomněla jsem úplně dýchat, Marku, tohle mi nedělej," píší. "Ta první, ten tvůj pohled. Myslím, že dnes neusnu," uvádí další obdivovatelky. Herečka Eva Decastelo zase Markovi pochválila vizáž. "Ty vousy jsou úplně v pořádku," napsala.

Seriál Slunečná jde pomalu, ale jistě do finále. V jakém seriálu se stále oblíbenější herec Marek Lambora bude opět pravidelně na televizních obrazovkávh objevovat, je zatím otázka. Přesto se na něj mohou fanynky prozatím těšit v pohádce Princezna zakletá v čase, která se bude vysílat na Vánoce.

Marek Lambora je akutálně zadaný s modelkou Andreou Bezděkovou. Oba si své soukromí velmi chrání a své sociální sítě spíše zásobují příspěvky z pracovního života.

Lucie Borhyová terčem nebezpečného stalkingu. Neodbytný fanoušek překročil všechny hranice

Související články

Další články

Nejnovější kauzy