Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Lambora v show Tvoje tvář má známý hlas 2020: Dojemné setkání milenců ze Slunečné

Lambora v show Tvoje tvář má známý hlas 2020: Dojemné setkání milenců ze Slunečné
Zdroj: TV Nova
+ Dalších 8 fotografií
zpěv
Marek Lambora (25), který vyhrál poslední řadu oblíbené show, bude prvním speciálním porotcem show Tvoje tvář má známý hlas 2020. Na první díl se diváci mohou těšit už v sobotu 5. září a Lambora v něm zasedne za stůl, zpoza kterého byl v průběhu loňské série hodnocen. Není pochyb o tom, že pro soutěžící tak bude mít pochopení.

Herec Marek Lambora, který vyhrál loňskou řadu show Tvoje tvář má známý hlas a aktuálně je známý ze seriálu Slunečná, usedne v prvním dílu letošní série za porotcovský stůl. Za ním bude sedět společně s Evou Burešovou, svou láskou ze Slunečné, dojde tak k dojemnému setkání a nečekaném místě. V porotě zasedne též Aleš Háma a bývalý moderátor pořadu Ondřej Sokol

Sám Lambora se musel v roce 2019 při show vtělit do spousty známých osobností, z nichž většinu předvedl se ctí. Na pódiu se z něj stali například Justin Timberlake, Prince, Mick Jagger, DJ Arnoštek, Cher či Hugh Jackman

Právě jako Prince si Marek Lambora vysloužil výhru 150 tisíc korun. Tu okamžitě po skončení natáčení běžel předat malému Martínkovi. Po celou dobu účinkování v Tvojí tváři totiž bojoval o peníze pro spolek Ichtyóza. Tato genetická nemoc způsobuje poruchu rohovění kůže.

Vzpomínka na vítězství

Krátce po vítězství si Marek Lambora ani neuvědomoval, co se mu právě podařilo. „Na patře mám nalepenou spoustu konfet, není to nic příjemného. Zatím mi to nedochází, co se všechno stalo. Hlavou mi projelo, co všechno jsem za těch dvanáct týdnů zažil se svými kolegy a celým týmem okolo Tváře,“ popsal tehdy na obrazovce.

„Když jsem do soutěže nastupoval, tak jsem ani nedoufal v celkové vítězství a přál jsem si, abych aspoň jednou vyhrál. Musím říct, že člověk má o sobě nějaké přesvědčení a neví, co všechno může zvládnout. Nikdy se nepřeceňujte ani nepodceňujte, protože člověk toho dokáže víc, než si myslí,“ dodal tehdy dojatý Marek.

Tvoje tvář má známý hlas 2020

V pořadu Tvoje tvář má známý hlas 2020 se Marek Lambora stane prvním speciálním porotcem. Novou osmičku soutěžících bude hodnotit společně se stálou porotou, která se skládá z Evy Burešové, Aleše Hámy a Ondřeje Sokola. Ten doposud celý pořad léta moderoval.

Ačkoliv přímo v Tváři se s Evou Burešovou Lambora nesetkal, nejsou to žádní cizinci. Seriáloví příznivci ví, že ve Slunečné hrají Janka a Týnku a skvěle jim to před kamerou ladí. Je otázkou, zda si budou stejně dobře rozumět i v hodnocení výkonů soutěžících.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy