Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Marek Lambora v ohrožení? Do Slunečné vtrhne temná hvězda z Harryho Pottera

Zdroj: TV Prima
+ Další 3 fotografie
seriál
Má skoro dva metry, je démonický a kořeny má v bývalé Jugoslávii. Řeč je o herci Predragu Bjelacim, který se v seriálu Slunečná objeví jako albánský podnikatel motající se kolem hlavního hrdiny Marka Lambory. Herce s nezaměnitelným hlasem neznají diváci jen z filmu o dětském čarodějovi, ale i z thrilleru Gangster Ka, kde hrál jednu z hlavních rolí.

Žádná produkce mu není cizí, točil ve světě i u nás. S jeho perfektní češtinou to není problém. Predrag je po otci Srb, po matce Chorvat, ale po prabababičce má české kořeny.

Přátelství s dětským čarodějem

Pokud vám jeho tvář připadá povědomá, tak věřte, že jeho nejznámější rolí je Igor Karkarov ve filmu Harry Potter a Ohnivý pohár, kde se spřátelil s jedním z dětských představitelů Stanislavem Janevskim a dodnes jsou v kontaktu.

Chce točit s Prachařem

Predrag se objevil i v jiných kasovních trhácích jako Letopisy Narnie, seriálu Vinnetou, Harrisonovy květy, nebo slovenském seriálu Za sklom. Jeho démonický vzhled mu předurčuje postavy zlosynů a vyděračů. Ani ve Slunečné to nebude výjimka.

Na Slunečné se bude motat Predrag Bjelac hlavně kolem Marka Lambory a jeho firmy. Herec má za sebou návštěvu ateliérů, které si pochvaloval, i kostýmní zkoušky a hodně se na natáčení těší. Obzvlášť se nemůže dočkat setkání se svým kamarádem Davidem Prachařem a doufá, že scénáristé jejich postavy svedou alespoň na několik obrazů dohromady.

Související články

Další články