Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Marek Lambora ukázal sympatickou Gábinu: Je pro něj důležitější než Týna ze Slunečné

Marek Lambora ukázal sympatickou Gábinu: Je pro něj důležitější než Týna ze Slunečné
Zdroj: archiv M. Lambory a E. Burešová
+ Dalších 5 fotografií
vztahy
Herec Marek Lambora (24), který je známý ze seriálu Slunečná, kde hraje Janka Linharta, o svém soukromí příliš nemluví. Pohledný herec, který má angažmá mimo jiné i ve vinohradském divadle, se po boku žádné ženy zatím veřejně neukazoval. O kom však rád mluví, je jeho manažerka Gábina, se kterou ho pojí nejen práce, ale i přátelství.

Marek Lambora si své soukromí velmi střeží a možná i kvůli tomu, že nechce zklamat fanynky, o svých vztazích mlčí.

Důležitá žena v jeho životě

Už poněkolikáté se však svěřil s tím, že jeho manažerka a kamarádka v jednom plní důležitou funkci v jeho životě. "Tohle je Gabča - má manažerka a zároveň velmi, velmi dobrá kamarádka! Je to už přes rok, co spolu pracujeme a zažili jsme toho tolik, že si neumím ani představit, co všechno ještě přijde...," básní o své manažerce herec, který mimo kamery působí chladnějším dojmem.

Pravá ruka

Manažerka, která se o Marka stará, vypadá na první pohled velmi sympaticky a podle všeho dobře působí i na samotného Marka. "Zjistil jsem, že je strašně důležité pracovat s lidmi, kteří vás nabíjí, kterých si vážíte, můžete se na ně spolehnout a dát za ně ruku do ohně! Já kolem sebe takové mám a jsem za to vděčnej!" doplnil ještě k fotografii na sociální síti, kde má se svou pravou rukou úsměv od ucha k uchu.

Marek má mnoho fanynek, které seriálovému románku s Evou Burešovou alias Týnou Popelkovou velmi fandí.O tom, jestli Marek nějaký romantický vztah udržuje i v soukromí, ví zatím jen on sám a jeho nejbližší, včetně jeho "manažerky roku", jak ji herec sám nazývá.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy