Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Marek Lambora potvrdil rozchod s modelkou Andreou: Důvod byl klasický

Marek Lambora a Andrea Bezděková se rozešli.
Zdroj: profimedia / koláž eXtra.cz
+ Další 2 fotografie
rozchod

Herec Marek Lambora (26) potvrdil na svých sociálních sítích, že s modelkou Andreou Bezděkovou (27) již netvoří pár. O jejich rozchodu se spekulovalo již delší dobu, avšak skutečná a jediná pravda vyšla ven až nyní. "Někdy zkrátka přijdete na to, že vás oba popohání vítr života na trochu jinou stranu," uvádí Marek.

"Víte o mně, že si své soukromí snažím chránit a držet pod pomyslnou pokličkou, ale asi nastal čas se o jednu jeho velmi křehkou část podělit," svěřil se na svých sociálních sítích z úvodu herec Marek Lambora, který svými slovy potvrdil, že již netvoří pár s modelkou Andreou Bezděkovou.

"Nevím, jak se tohle přesně dělá a popravdě se musím přiznat, že je mi to trochu proti srsti. Cítím ale, že nad námi krouží jisté otazníky a taky bych chtěl, abyste vy, kteří mě sledujete, měli informace přímo ode mě. Od nás," píše hvězda Slunečné, která se rozhodla jít s pravdou ven.

Ani náhodou jsme si neublížili

"S Ájou jsme se rozhodli naši společnou cestu životem rozdělit. Ani náhodou jsme si neublížili, jen někdy zkrátka přijdete na to, že vás oba popohání vítr života na trochu jinou stranu. Takže teď budeme západy našich dní, s požehnáním toho druhého a s čistým srdcem, vyhlížet každý po svém.

Myslím, že můžu mluvit za oba, když řeknu, že jsme měli obrovskou radost z vaší podpory a z toho, jak jste nám naše štěstí přáli. Toho si opravdu moc vážím a děkuju! Jestli mám být ale úplně upřímný, víc bych se k tomu vyjadřovat nechtěl, vše ostatní, když dovolíte, si nechám jen pro nás DVA," dodala Marek Lambora, který tvořil s Andreou pár necelý rok.

Související články

Další články