Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Monika Štiková koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Marek Koštíř obětí autonehody: Nadějný fotbalista nepřežil srážku s kamionem

Zdroj: Profimedia.cz, FKM
+ Další 3 fotografie
tragédie
V noci z pátka na sobotu se na dálnici D10 kousek za Prahou odehrála tragická autonehoda. Při ní zemřeli při srážce s kamionem dva lidé. Mezi oběťmi by měl být i dřívější nadějný fotbalista Marek Koštíř (25), který by v pondělí měl 26. narozeniny. Je známý svou zběsilou jízdou po Václavském náměstí v Praze, která se odehrála před čtyřmi lety.

Tragická autonehoda se odehrála kolem druhé hodiny ranní na dálnici D10 ve směru na Prahu. Auto se srazilo s kamionem a v osobním automobilu ani jeden ze dvou cestujících nepřežil. Jedním z cestujících měl být podle zdrojů bývalý fotbalový talent Marek Koštíř.

„Z dosud nezjištěných příčin řidič osobního vozidla narazil do zadní části nákladního vozidla. Při nehodě dva lidé cestující v osobním vozidle utrpěli zranění neslučitelná se životem a na místě jim podlehli. Po dobu zásahu IZS a odstraňování následku byla dálnice uzavřena,“ uvedl pro iDnes.cz Zdeněk Chalupa, krajský policejní mluvčí.

Honička přes Václavák

Mladý fotbalista se snažil uplatit v ligové Boleslavi, Jablonci a Bohemians. Je nechvalně proslulý svou spanilou jízdou, kterou podnikl před čtyřmi lety, kdy s dvěma promile alkoholu v krvi ujížděl policii přes Václavské náměstí.

Uháněl z křižovatky ulic Žitná a Krakovská, nakonec zabočil do Příčné ulice, přidal plyn a dostal smyk. Mladý a nadějný hráč tehdy narazil do šesti aut. „Narazil do vozidla, ale ujížděl dál. Pak naboural do dalších aut, až to ho zastavilo,“ řekla tehdy Blesku policejní mluvčí Irena Seifertová. V osudný večer prý Marek Koštíř za volantem neseděl.

Související články

Další články