Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Horoskop Pražské peklo očima vozíčkáře

Nejnovější kauzy

Marek Eben: PROBLÉMY V RODINĚ! Co nám řekl o návštěvách špitálu?

+ Dalších 10 fotografií
stardance
Jako by toho neměl tento podzim už nad hlavu, musí ještě řešit nečekané zhoršení zdravotního stavu milované osoby! Marek Eben (60), moderátor již deváté řady StarDance, musí v posledních dnech pravidelně docházet do motolské nemocnice. Co nám k tomu řekl?

Podle některých informací se měl moderátor se zprávou o pravidelných návštěvách špitálu svěřit ve StarDance, nicméně ne v přímém přenosu, ale v zákulisí během příprav.

A koho že to má v nemocnici pravidelně navštěvovat? Podle Blesku jde o Šárku Ebenovou (90), která prý leží na traumatologii ortopedie v pražském Motole. Na tomto oddělení zpravidla pečují o pacienty s úrazem či poraněním pohybového aparátu, hlavy, břicha či hrudníku a asi nejčastějšími klienty jsou tu senioři.

O koho jde?

Jde však opravdu o maminku u národa oblíbeného baviče? Způsobila si snad paní Šárka zranění například po pádu? Nebo snad ve skutečnosti navštěvuje svou manželku Markétu Fišerovou (58), která už je přes třicet let na invalidním vozíku?

Podařilo se nám kontaktovat i samotného moderátora, který oplývá schopností udělovat novinářům přednášky o tom, jak jednou skončí v pekle, a vždy jí rád využívá. Tentokrát byl o dost stručnější.

Když telefon zvedl, ozvalo se ze sluchátka: „To číslo neznám. Já to ale musím zvednout. Mají mi přivézt víno,“ prohlásil nejprve. Když jsme se mu představili a položili dotaz, jestli se nechce vyjádřit k informacím z médií, odpověděl otázkou.

Ebenova slova

„A proč myslíte, že bych se k tomu chtěl vyjádřit? To určitě. Váš zájem je opravdu dojemný. Máte hezké povolání. Na shledanou,“ prohlásil nachlazeným hlasem Marek Eben a zavěsil.

Ať je to tak, nebo tak, pevně věříme, že obě ženy jeho života jsou v pořádku a brzy budou obě také v nejlepším možném zdravotním stavu!

Mohlo by vás zajímat

Další články