Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 koronavirus Výměna manželek 2020

Nejnovější kauzy

Marek Dědík končí ve StarDance: Když jsem soutěž nevyhrál s Pavlou, tak už s nikým!

Zdroj: Instagram
+ Dalších 24 fotografií
stardance 2019
Vše hezké jednou končí. To si zřejmě řekl tanečník Marek Dědík (35), který se rozhodl definitivně skončit v soutěži StarDance. V té se ukázal čtyřikrát a z toho dvakrát byl jen kousíček od výhry. Umístit se první se mu ale nikdy nepodařilo a už ani nepodaří, soutěži nyní dává sbohem.

V loňské řadě soutěže StarDance se stal Marek Dědík tanečním partnerem herečky Pavly Tomicové. Ta byla zpočátku diváky považována za outsidera, zkušený tanečník s ní však tvrdě trénoval, udělal z ní favoritku a dovedl ji až do finále. Pár skončil na druhém místě, první obsadil herec Jiří Dvořák s tanečnicí Lenkou Norou Návorkovou.

Dědík jako by snad měl končit druhý. To samé totiž zažil i v roce 2015, když tančil s Jitkou Schneiderovou a jako pár byli poraženi Marií Doležalovou a Markem Zelinkou. „Účast ve StarDance pro mě byla obrovskou zkušeností, ale do dalšího ročníku se nechystám. Když jsem nevyhrál s Pavlou, tak už nevyhraju s nikým,“ řekl tanečník pro server super.cz. Tím rozhodně nejednoho fanouška soutěže šokoval.

Ačkoliv nové tváře do ročníku StarDance 2019 už byly vybrány, stále ještě se neví, kdo to je. Už od června ale začínají intenzivně trénovat. Jedinou jistotou pro letošní rok je moderátorské duo, které už od počátku soutěže tvoří Tereza Kostková a Marek Eben.

Související články

Další články