Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Marek Adamczyk z Jak si nevzít princeznu: Doma pečuje o bojovnici Samkovou

Marek  Adamczyk a Eva Samková spolu letos budou slavit třetí Vánoce v řadě.
Zdroj: herminapress.cz
+ Další 4 fotografie
Společné Vánoce

Marek Adamczyk (34) zazářil v pohádce Jak si nevzít princeznu, jeho přítelkyně Eva Samková (28) má před sebou ale jedny z nejbolestivějších Vánoc svého života. Senzační snowboardcrossařka si totiž během pádu v cílové rovince zlomila obě nohy v kotníku. Její partner, se kterým slaví již třetí Vánoce po sobě, redakci eXtra.cz prozradil, čím dokáže své partnerce zlepšit náladu. 

Marek Adamczyk si může zatleskat, pohádka, Jak si nevzít princeznu zaznamenala fenomenální úspěch. Diváci sice povětšinou ohrnují nos, ale sledovanost přes 2, 6 milionu lidí mluví za sebe. Spokojený pár ale teď bojuje s těžkým zraněním věčně vysmáté Evy.

Eva Samková aktuálně nemá mnoho důvodů k radosti. V závodě Světového poháru snowboardcrossových týmů v Montafonu sice skončili s Janem Kubičíkem na druhém místě, při cílovém manévru si ale Eva během nečekaného pádu zlomila obě nohy v kotníku.

Samkovou tak nejenže čeká dlouhá rekonvalescence, přijde také zřejmě o olympijský start, což se může podepsat na jejím psychickém stavu. Ze smutných myšlenek jí může pomoct její partner, herec Marek Adamczyk. Právě ten redakci eXtra.cz ještě před nešťastnou událostí prozradil, co dokáže Evě zlepšit náladu a čím ji umí překvapit a jakým dárkem jí udělá největší radost.

“Myslím si, že mám pár nápadů, čím ji překvapím. Ale nemůžu je prozradit. Nespokojí se ale s výletem na ledovec, protože těch má dost. Šperky potěší každou ženu, já ji ale nejraději překvapuju tím, že jí složím písničku, napíšu básničku, vymyslím nějakou vtipnou věc,” přiznal princ z nové štědrovečerní pohádky Jak si nevzít princeznu Marek Adamczyk.

Čím ji potěší?

“Většinou to dělám, když začne závodit. Tak se snažím jí dodat nějakou dobrou energii do závodního dne a něco takového vymyslím. Musí to být ale něco, co se dá poslat přes telefon. My ten čas spolu totiž trávíme v periodách. Nějakou dobu je dlouho pryč, pak je zase tady. Je to půl na půl. Ty Vánoce jsou v tom ale dobré, protože se tam nezávodí a můžeme být spolu. Letos spolu budeme třetí Vánoce,” popisoval ještě před časem herec, který netušil, že si jeho partnerka na nějaký čas bude muset dát od závodění nucenou pauzu.

Pokud ale Evě k rychlému uzdravení pomůže pozitivní smýšlení, rekonvalescence by mohla být velmi rychlá. To alespoň vyplývá ze slov jejího partnera. “Ona mě kolikrát překvapí tím, jak pozitivně reaguje na ta moje překvapení. Už si říkám, že takovou koninu nemůže brát pozitivně, a většinou jí to udělá radost,” dodal Adamczyk.

“Na to se docela těším. Hlavně i proto, že budu mít možnost si ji promítnout dřív, takže budu vědět, do čeho jdu. Filmy, ve kterých hraju, si spolu pouštíme, ale hlavně ty kvalitnější kousky. Pokud jde o věci, za kterými si nestojím, tak to většinou dokážu vykrejt tak, že se na to ani nedíváme. Toho ale tolik není,” uzavřel Adamczyk. Tak snad to dobře dopadlo a bojovnice Eva se na prkno postaví co nejdřív!

Vyřazený Pítr ze Survivoru o vztahu s Gábi: Jak s jejich láskou zamávaly drby o Andree

Související články

Další články

Nejnovější kauzy