Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) Peče celá země Mandrage Výměna manželek 2020

Nejnovější kauzy

Marek Adamczyk ukázal, co dělá, když zrovna nenatáčí: Herec sbírá cizí posmrkané kapesníky

Zdroj: Instagram
+ Dalších 11 fotografií
úklid
Marek Adamczyk (31) není jen herec, ale i velký milovník přírody. I proto se rozhodl fanouškům ukázat, jakým způsobem tráví čas, když zrovna nenatáčí nový film nebo seriál. Během výletu do Prachovských skal uklízel a musel sbírat i cizí posmrkané kapesníky.

Herec Marek Adamczyk, kterého diváci mohou aktuálně sledovat v kinech ve filmu Ženská na vrcholu, se ničeho neštítí. Když zrovna nepracuje na novém projektu, ukazuje, že není žádná slečinka a uklízí odpadky po úplně cizích lidech.

Příroda je krásná a my jako lidé bychom si jí měli vážit. To, co turisté dokáží při výletech napáchat, je donebevolající. Když zrovna nevidí odpadkový koš, jsou schopni cokoliv zkrátka odhodit na zem. Tento odpad se rozhodl Adamczyk s kamarády poklidit při procházce po Prachovských skalách.

„Takhle jsme sbírali binec na výletě do Prachovskejch skal s kamarádama. No, takže si ty kapesníky po sobě, prosím, uklízejte. Dík,“ napsal herec na Instagram k snímkům z akce. Úklidem přírody se zapojil do iniciativy Keep It Clean, která se snaží udržovat čisté nejen skály, ale i lesy a dokonce i pláže.

Mohlo by vás zajímat

Další články