Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023

Marek Adamczyk ukázal, co dělá, když zrovna nenatáčí: Herec sbírá cizí posmrkané kapesníky

Marek Adamczyk ukázal, co dělá, když zrovna nenatáčí: Herec sbírá cizí posmrkané kapesníky
Zdroj: Instagram
+ Dalších 10 fotografií
úklid
Marek Adamczyk (31) není jen herec, ale i velký milovník přírody. I proto se rozhodl fanouškům ukázat, jakým způsobem tráví čas, když zrovna nenatáčí nový film nebo seriál. Během výletu do Prachovských skal uklízel a musel sbírat i cizí posmrkané kapesníky.

Herec Marek Adamczyk, kterého diváci mohou aktuálně sledovat v kinech ve filmu Ženská na vrcholu, se ničeho neštítí. Když zrovna nepracuje na novém projektu, ukazuje, že není žádná slečinka a uklízí odpadky po úplně cizích lidech.

Příroda je krásná a my jako lidé bychom si jí měli vážit. To, co turisté dokáží při výletech napáchat, je donebevolající. Když zrovna nevidí odpadkový koš, jsou schopni cokoliv zkrátka odhodit na zem. Tento odpad se rozhodl Adamczyk s kamarády poklidit při procházce po Prachovských skalách.

„Takhle jsme sbírali binec na výletě do Prachovskejch skal s kamarádama. No, takže si ty kapesníky po sobě, prosím, uklízejte. Dík,“ napsal herec na Instagram k snímkům z akce. Úklidem přírody se zapojil do iniciativy Keep It Clean, která se snaží udržovat čisté nejen skály, ale i lesy a dokonce i pláže.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy