Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Marcela z Výměny: Přiznala se k prostituci, živila se jí v Praze!

Marcela se dříve živila prostitucí.
Zdroj: archiv
+ Další 2 fotografie
Poslední Výměna manželek opět stála za to. Helena (43) s Luďkem (55) totiž mají dohromady neuvěřitelných 16 dětí. Temperamentní Marcela (34) z Písku se sice starala jen o šest, i přesto toho měla až nad hlavu. V životě by ale už měla zvládnout ledasco. V minulosti se totiž živila prostitucí. Hned po natáčení to na ni médiím práskla Helena.

Živelná MarcelaVýměny manželek si s sebou nese jedno veliké tajemství. I když ono to zase takové tajemství není. Marcela se nijak nesnaží ututlat fakt, že se v minulosti měla živit jako prostitutka. Na televizních obrazovkách sice nic takového nezaznělo, ale zkušenost s peprným povoláním na ni médiím práskla Helena. „Všichni teď řeší jen moji rodinu, ona ale řekla mému manželovi i dětem, že šlapala v Praze!“, řekla mnohonásobná matka deníku Aha! bez skrupulí.

Takováto informace má podle Heleny zůstat pod pokličkou. „Nechápu, proč to říkala. Ani její manžel se k tomu nechtěl vyjadřovat, protože to má zůstat doma za dveřmi. Není to holt něco, čím by se měla chlubit. Byla prostě zvláštní,“ podotkla.

Marcela není s Helenou v nikterak intenzivním kontaktu. Obě dámy si, pravda, moc nerozuměly. „Spíš v kontaktu nejsme. Nedávno mi ale paní něco okomentovala na sociální síti, že je lepší být ku*va než zablešená socka,“ uzavřela Helena.

Související články

Další články