Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

Marcela z Malých lásek bude na dítě sama: Přítel jí pláchl a dal to vědět přes SMS

Dnes budete mít možnost na televizi Nova vidět další díl Malých lásek. Tentokrát se představí Marcela (29), kterou potkal nepříjemný osud. Opustil ji partner a ona na dítě zůstane sama.

Na TV Nova dnes poběží další díl oblíbeného pořadu Malé lásky. Divákům se představí rodička Marcela, která na svět přivede krásnou holčičku. Na děťátko se moc těší, jenže všechno není tak růžové, jak by se mohlo na první pohled zdát.

Marcela totiž na miminko zůstane sama. Bývalý přítel se na otcovství necítil, a tak vzal nohy na ramena. Způsob, jakým to dal Marcele vědět, je opravdu strašný. "Potom mi přišla SMS, že na to není připravenej. Byl to šok, ale snad to zvládnu. To dítě mi za to stojí," přiznala Marcela, která má z ostatních vztahů dvě děti.

K celé situaci se maminka Marcela staví velmi statečně. Vůbec jí nevadí, že bude u porodu sama. Myslí si, že to zvládne. Nejvíce jí bude pomáhat personál plzeňské nemocnice. Jsou na takové situace připraveni. "Pokud přichází maminka k porodu sama, nemá s sebou žádný doprovod, porodní asistentka supluje roli partnera. Je jí nápomocná a snaží se jí ulehčit dobu před porodem," říká porodní asistentka Hanka.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy