Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Marcela z Malých lásek bude na dítě sama: Přítel jí pláchl a dal to vědět přes SMS

+ Další fotografie
Dnes budete mít možnost na televizi Nova vidět další díl Malých lásek. Tentokrát se představí Marcela (29), kterou potkal nepříjemný osud. Opustil ji partner a ona na dítě zůstane sama.

Na TV Nova dnes poběží další díl oblíbeného pořadu Malé lásky. Divákům se představí rodička Marcela, která na svět přivede krásnou holčičku. Na děťátko se moc těší, jenže všechno není tak růžové, jak by se mohlo na první pohled zdát.

Marcela totiž na miminko zůstane sama. Bývalý přítel se na otcovství necítil, a tak vzal nohy na ramena. Způsob, jakým to dal Marcele vědět, je opravdu strašný. „Potom mi přišla SMS, že na to není připravenej. Byl to šok, ale snad to zvládnu. To dítě mi za to stojí,“ přiznala Marcela, která má z ostatních vztahů dvě děti.

K celé situaci se maminka Marcela staví velmi statečně. Vůbec jí nevadí, že bude u porodu sama. Myslí si, že to zvládne. Nejvíce jí bude pomáhat personál plzeňské nemocnice. Jsou na takové situace připraveni. „Pokud přichází maminka k porodu sama, nemá s sebou žádný doprovod, porodní asistentka supluje roli partnera. Je jí nápomocná a snaží se jí ulehčit dobu před porodem,“ říká porodní asistentka Hanka.

Mohlo by vás zajímat

Další články