Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2019 Extra Host (pořad) demonstrace proti Babišovi Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Marcela Košanová zemřela: Kartářka Csákové a Patrasové odešla ve věku 67 let

+ Dalších 5 fotografií
úmrtí
Ve věku 67 let skončila pozemská cesta pro Marcelu Košanovou. Kartářka a vědma řadu let spolupracovala s řadou slavných lidí. Její služby využívala například Dáda Patrasová či Ilona Csáková. O úmrtí Košanové informovala její dcera.

Marcela Košanová věděla, co říkají karty. Mezi nejsilnější předpovědi slavné kartářky, čarodějky a věštkyně patřila zpráva pro Karla Gotta. Marcela Košanová sdělila, že Mistr onemocní zákeřnou nemocí. A Karel Gott pak skutečně sváděl těžký boj s rakovinou mízních uzlin.

Marcela Košanová zemřela dne 31. července. „Odešla velmi rychle a jako dáma,“ řekla její dcera Zdeňka pro Blesk.cz. Pohřeb se uskutečnil dne 7. srpna v úzkém rodinném kruhu v Chomutově.

Služeb Marcely Košanové využívala řada známých tváří, kromě rodiny Gottových se přátelila například s Dagmar Patrasovou, Ilonou Csákovou či tragicky zesnulou Ivetou Bartošovou.

Košanová si prošla řadou běžných zaměstnání, čarování a věštění se na plný úvazek začala věnovat až po čtyřicítce.

Mohlo by vás zajímat

Další články