Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Marcela Holanová provětrala střevíce: Po delší době vyšla do společnosti

+ Dalších 6 fotografií
Zpěvačka Marcela Holanová (68) vyrazila po delší době do společnosti. Loňský rok zpěvačku provázely vážné zdravotní komplikace, a proto musela podstoupit náročnou operaci. A jak se zdá, pomalu ale jistě se dává zpět do formy a kdo ví, třeba ji brzy zase uvidíme koncertovat.

Marcela Holanová je velmi oblíbenou českou zpěvačkou, která si podmanila srdce posluchačů napříč celou republikou. Stvořitelka legendárního hitu Ráno se však poslední dobou neukazuje často ve společnosti, a to kvůli zdravotním obtížím. Začátkem týdne ale mile potěšila, když dorazila na narozeninovou oslavu organizátora Muže roku Davida Novotného

Oslava

Krom toho, že mu přišla osobně pogratulovat, tak mu i zazpívala na jevištních prknech Divadla U Hasičů, kde se večírek konal. "S Davidem jsme blízcí přátelé. K narozeninám jsem mu koupila motýlka a kšandy," řekla s úsměvem na tváři zpěvačka.

Marcele to na večírku moc slušelo. Klasicky oblékla červenou halenku, kterou měla na jedné straně doplněnou červenou květinou. K tomu zvolila černé kalhoty a celek pak působil velmi elegantně. Celý večer rozdávala úsměvy a pozitivní energii. Podívejte se do fotogalerie, jak skvěle vypadala.

Zdravotní stav

Zpěvačka loni trpěla vážnými zdravotními komplikacemi a kvůli tomu musela na operační sál, kde podstoupila výměnu kyčelního kloubu. "Loni 15. května jsem musela na operaci. Jsem ráda, že stojím a chodím. Jsem už v pohodě a to já musím být stoprocentní," svěřila se Marcela.

"To víte, někdo má štěstí. Každý jsme jiný, někdo se lépe hojí, někdo cvičí. No a já jsem líná, a tak to déle trvá," svěřila se Holanová s úsměvem na tváři.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy