Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Marcela Březinová zpět ve hře: Ukázala nového přítele, po jeho boku jen kvete

+ Další 3 fotografie
Nová láska
Zpěvačka Marcela Březinová (59) vyrazila do společnosti, a to i s doprovodem. Ačkoli si dávala delší dobu pauzu od randění, zdá se, že se jí konečně vrátil apetit. Po boku tohoto šarmantního pána totiž jenom zářila.

Včera se v Divadle U Hasičů na pražských Vinohradech konala narozeninová oslava podnikatele a organizátora soutěže Muž roku Davida Novotného O zábavu se postaralo hned několik zpěváků z české i slovenské hudební scény. Zazpíval například Petr Vojnar, Kamila Nývltová či Standa Hložek

Mezi gratulanty a příchozími hosty byla řada slavných osobností a nechyběla ani zpěvačka a textařka Marcela Březinová "S Davidem se známe velmi dobře a dlouho. Mám ho velmi ráda a také s radostí vystupuji na jeho akcích," svěřila se Marcela pro eXtra.cz. S dárečkem byla velmi originální a věnovala mu svoje tři nové písně. "Bylo mou milou povinností tady pro něj dnes zazpívat," řekla zpěvačka.

Nový přítel

Marcela na večírek nedorazila sama. Jako svoje plus 1 si přivedla nového přítele a jak se zdá, je naprosto spokojená. Celý večer měla na tváři úsměv od ucha k uchu, a tak je očividné, že jí vztah svědčí. Tetelila se štěstím a jenom zářila. Bližší informace o novém záhadném příteli si však chce nechat pro sebe. "Je to můj přítel a pojďme to nechat tak, jak to je," řekla s úsměvem na tváři.

Vedle Marcely jsme dlouhé roky neviděli žádnou lásku, a tak je skvělá zpráva, že se po takové době znovu vrací do hry. Od randění s muži si totiž dávala pauzu. Zanevřela na ně poté, co přišla o manžela Zdeňka Švarce, který v roce 2011 spáchal sebevraždu. Pro Marcelu to tehdy bylo velmi těžké období a je jasné, že potřebovala nějaký čas se z toho vzpamatovat. Konečně ten čas přišel a Marcela si opět užívá lásku, a to s velmi šarmantním mužem. Podívejte se do fotogalerie, jak rozkošný pár tvoří.

Kariéra

Marcela Březinová je skvělou a úspěšnou českou zpěvačkou mezi jejíž největší hity patří například skladba Pár slov a dost. Kariéru ještě nepověsila na hřebík a na nové tvorbě neustále pracuje.

"Já jsem teď natočila tři nové písně, které už běžně zpívám na koncertech s úžasným klavíristou Petrem Ožanou, který je autorem těch písní. Také mě čeká spousta nových koncertů," prozradila Březinová.

Související články

Další články