Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Marcela Březinová po sebevraždě manžela zanevřela na muže. Teď se obklopuje samými homosexuály!

Marcela Březinová se svým kamarádem a pořadatelem Muže roku Davidem Novotným.
Zdroj: herminapress.cz

Zpěvačka Marcela Březinová (52) si před dvěma lety prošla hotovým peklem. Poté, co se jí v jedenadvaceti za nevyjasněných okolností oběsila maminka, se zabil i její manžel, režisér a hudební skladatel, Zdeněk Švarc, který navíc spáchal sebeveraždu stejným způsobem.

I když už se se smrtí Švarce Marcela celkem vyrovnala, stále nemá na jiného muže po svém boku ani pomyšlení. "Žádnou lásku nehledám a zastávám názor, že co se má stát, tak se stane. Muže neřeším. Mám dvě úžasné dospělé děti, kočku, psa a báječné sousedy z Kutné hory," prozradila Březinová na vyhlášení čtenářské ankety GayStar.

Právě homosexuálové se stali zpěvaččinými nejlepšími přáteli. "Jsou skvělí společníci, vrby, nedám na ně dopustit. V gay komunitě mám mnoho skvělých přátel," uvedla zpěvačka, která kromě toho, že učí na konzervatoři interpretaci, připravuje novou desku a hodlá se pustit i do psaní knížky o svém životě. "Jelikož by ta kniha měla být o mně, musela bych vzpomínat a nevím, zda jsem už natolik silná, abych se vracela do minulosti. Já musím jít hlavně dál. To je teď pro mě číslo jedna,“ uzavírá Marcela.

Související články

Další články