Zpěvačka Marcela Březinová (52) si před dvěma lety prošla hotovým peklem. Poté, co se jí v jedenadvaceti za nevyjasněných okolností oběsila maminka, se zabil i její manžel, režisér a hudební skladatel, Zdeněk Švarc, který navíc spáchal sebeveraždu stejným způsobem.

I když už se se smrtí Švarce Marcela celkem vyrovnala, stále nemá na jiného muže po svém boku ani pomyšlení. „Žádnou lásku nehledám a zastávám názor, že co se má stát, tak se stane. Muže neřeším. Mám dvě úžasné dospělé děti, kočku, psa a báječné sousedy z Kutné hory,“ prozradila Březinová na vyhlášení čtenářské ankety GayStar.

Právě homosexuálové se stali zpěvaččinými nejlepšími přáteli. „Jsou skvělí společníci, vrby, nedám na ně dopustit. V gay komunitě mám mnoho skvělých přátel,“ uvedla zpěvačka, která kromě toho, že učí na konzervatoři interpretaci, připravuje novou desku a hodlá se pustit i do psaní knížky o svém životě. "Jelikož by ta kniha měla být o mně, musela bych vzpomínat a nevím, zda jsem už natolik silná, abych se vracela do minulosti. Já musím jít hlavně dál. To je teď pro mě číslo jedna,“ uzavírá Marcela.