Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Maradona nemá klid ani po smrti: Syn bojuje o život, jiný mladík chce exhumaci a DNA testy

Zdroj: Instagram
+ Dalších 10 fotografií
Diego Maradona
Jako by toho Maradonova (†60) rodina neměla dost. Od minulého týdne se musí vyrovnávat se ztrátou jednoho z nejlepších fotbalistů historie a nyní se dostala na veřejnost zpráva, že Argentincův nemanželský syn Diego Armando Maradona Sinagra (34) bojuje v nemocnici o život. Nakazil se totiž koronavirem a jeho stav se natolik zhoršil, že musel být hospitalizovaný na JIPce. Aby toho nebylo málo, tak jistý Santiago Lara (19) přišel s požadavkem na exhumaci Maradonova těla. Prý je synem slavného fotbalisty a požaduje test DNA!

Diego Armando Maradona Sinagra se nakazil koronavirem na začátku listopadu a od poloviny měsíce se léčí v nemocnici. Nyní se ale jeho zdravotní stav výrazně zhoršil, a tak musel být přesunut na jednotku intenzivní péče. Informovala o tom stanice CNN.

Samotnou informaci pak přímo z Neapole přinesl italský novinář Tancredi Palmeri, který pro stanici pracuje. „Diego Maradona junior, neapolský syn Diega Maradony, je momentálně na jednotce intenzivní péče kvůli covidu," napsal novinář na Twitteru.

Jelikož má Diego junior svých problémů dost, nechtěl mu personál nemocnice sdělit smutnou zprávu o skonu jeho otce. Nakonec se o tom ale i tak dozvěděl, a to dost nešťastným způsobem. „Bohužel, známý neapolský bulvární novinář ho sháněl přes telefon, aby získal jeho reakci, a tak se Diego junior smutnou zprávu dozvěděl," vysvětlil Palmeri.

Další nemanželský syn na obzoru?

Aby toho nebylo pro Maradonovu rodinu málo, tak musí nyní řešit starosti s exhumací. O slovo se totiž hlásí Santiago Lara, který tvrdí, že je Maradonův syn. Proto podal žádost k argentinskému soudu ve městě La Plata.

„Když to neudělám, jak jinak bych vzorky získal?“ říká Lara, který věří, že je dalším nepřiznaným synem Maradony. Nebyl by totiž prvním, už Diego junior byl totiž dlouhé roky slavným fotbalistou zapírán. Nakonec argentinská legenda přiznala celkem pět potomků a hned několik dalších se k Maradonovi hlásilo podobně jako Lara.

Toho ihned zavalila vlna kritiky ze strany fanoušků, kteří v tom vidí hyenismus a snahu vydělat na tučném dědictví. „Nejde mi o peníze. Chci jen vědět, kdo jsem,“ vyvrací Lara tvrzení fanoušků. O svém otci se měl původně dozvědět od partnera své matky, která mu to řekla těsně předtím, než zemřela tři roky po Larově narození. Mladík tak konfrontoval Maradonu ještě za jeho života, ale neúspěšně.

Související články

Další články