Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Andrej Babiš (politik) Horoskop

Nejnovější kauzy

Manželství s Pomejem z ní udělalo ZOMBIE! Z luxusní kočky Andrey je dnes už jen pouhý stín

Andrea Pomeje před sedmi lety a nyní.
+ Další 3 fotografie
Když ji před lety Jiří Pomeje (53) představil veřejnosti, všichni se nad ní rozplývali. Byla mladinká, krásná, prsatá, s krásnýma hlubokýma očima a bezprostřední prořízlou pusou. Teď, když se rozhodla manžela hodit přes palubu, je z ní ale pohublá ztrhaná holka, která asi prožila hodně utrpení.

Když se ve čtvrtek Andrea Pomeje vydala do pražských ulic, bylo jasné, že opravdu není ve formě. A kdyby teď někomu tvrdila, že prožívá nejšťastnější chvilky svého života, asi by to ten člověk bral jako nepovedený fór.

Ve tváři bývá vepsané, co jsme prožili. Tady to platí obzvlášť. Stále ještě mladá Pomeje má v obličeji každou scénu, každý průšvih či ostudu, prostě všechno, co musela v manželství s komplikovaným umělcem Jiřím Pomejem (53) snášet.

A patrně toho bylo docela hodně.

„Devastuje mi to srdce, že se tak blízký člověk postupně mění a ničí. Bez ohledu na to, že má rodinu, že má malou dceru. Musím se o ni postarat aspoň já a začít myslet i na sebe. Poslední rok to bylo tak strašně těžké, že se celá situace podepsala i na mém zdraví,“ prohlásila pro eXtra.cz Andrea. Narážela na údajný těžký alkoholismus svého chotě.

Až se Jirka, jehož hlasem před rakovinou hrtanu promlouval například Jean-Claude Van Damme, odstěhuje a Andrea zase začne mít čas na sebe, určitě opět prokoukne a bude z ní znovu zatraceně hezká kost.

Mohlo by vás zajímat

Další články