Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Manželství Prachařových spěje k rozvodu? Svoboda, vzkázala Agáta všem

Manželství Prachařových spěje k rozvodu? Svoboda, vzkázala Agáta všem
Zdroj: archiv
+ Dalších 11 fotografií
KRIZE
Manželství Jakuba (36) a Agáty Prachařové (34) prochází dlouhodobě vleklou krizí. A teď to vypadá, že jejich manželství nezachrání ani zázrak. Bývalá modelka totiž vydala zvláštní prohlášení, které si nejde snad ani jinak vyložit, než že je opět volná a čeká se jen na rozvodové řízení.

Agáta i Jakub se snažili své manželství zachránit. Ale ani jeden z nich nemá sílu překonat křivdy, které se jim v poslední době připletly do života. Jde zejména o nevěry... Nejprve tomu prý bylo, když těhotná Agáta udržovala poměr s mladým fotografem Matějem Dereckem Hardem, což bylo před dvěma roky, nakonec údajně praskl Jakubův románek, když se zapletl se slovenskou moderátorkou Dianou Mórovou (49).

Nepomohla ani společná dovolená v Itálii a poslední týdny Jakub i Agáta trávili čas odděleně. Teď Agátě došla trpělivost a světu poslala vzkaz. „Život není to, co chceš, ale co vydržíš...,“ napsala na sociální síť. Ke svému vzkazu přidala hashtagy: "#novazkusenost #zvladnuto #musim #freedom".

Redaktor eXtra.cz se snažil s Agátou spojit, ale nereagovala na dotazy. Mnoho jejích přátel jí ale pod snímkem, kde dala své pocity najevo, vyjádřilo velkou podporu. Všem tak nejspíše došlo, že Agáta se v nefunkčním manželství nechce dál trápit.

Manželství Agáty a Jakuba vydrželo hodně, zdá se ale, že dospěli k rozhodnutí, které už nic nezmění.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy