Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Manželství Prachařových spěje k rozvodu? Svoboda, vzkázala Agáta všem

Zdroj: archiv
+ Dalších 11 fotografií
KRIZE
Manželství Jakuba (36) a Agáty Prachařové (34) prochází dlouhodobě vleklou krizí. A teď to vypadá, že jejich manželství nezachrání ani zázrak. Bývalá modelka totiž vydala zvláštní prohlášení, které si nejde snad ani jinak vyložit, než že je opět volná a čeká se jen na rozvodové řízení.

Agáta i Jakub se snažili své manželství zachránit. Ale ani jeden z nich nemá sílu překonat křivdy, které se jim v poslední době připletly do života. Jde zejména o nevěry… Nejprve tomu prý bylo, když těhotná Agáta udržovala poměr s mladým fotografem Matějem Dereckem Hardem, což bylo před dvěma roky, nakonec údajně praskl Jakubův románek, když se zapletl se slovenskou moderátorkou Dianou Mórovou (49).

Nepomohla ani společná dovolená v Itálii a poslední týdny Jakub i Agáta trávili čas odděleně. Teď Agátě došla trpělivost a světu poslala vzkaz. „Život není to, co chceš, ale co vydržíš…,“ napsala na sociální síť. Ke svému vzkazu přidala hashtagy: „#novazkusenost #zvladnuto #musim #freedom“.

Redaktor eXtra.cz se snažil s Agátou spojit, ale nereagovala na dotazy. Mnoho jejích přátel jí ale pod snímkem, kde dala své pocity najevo, vyjádřilo velkou podporu. Všem tak nejspíše došlo, že Agáta se v nefunkčním manželství nechce dál trápit.

Manželství Agáty a Jakuba vydrželo hodně, zdá se ale, že dospěli k rozhodnutí, které už nic nezmění.

Související články

Další články