Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Manželství jí sluší: Miss Renata Langmannová ukázala prsa jako broskvičky a dokonalý zadeček

Renata zraje jako víno.
Zdroj: Facebook.com
+ Dalších 12 fotografií
I když je bývalé České Miss Renatě Langmannové třicet, tak do modelkovského důchodu vážně ještě nemusí. Ba naopak, vypadá daleko lépe, než když vyhrála korunku krásy. Dokonce i loňská svatba s podnikatelem Ondřejem Novotným jí přidala na kráse. Její tělo je nejsmyslnější za celou dobu.

V roce 2006, kdy vyhrála Českou Miss, to byla taková tuctová holka z Moravy, která byla z velkého světa šoubyznysu naprosto vyplesklá. Ale za těch deset let na sobě neskutečně zamakala, zhubla skoro deset kilo, přebarvila si vlasy a tak nějak zkrásněla. Hlavně po svatbě to Renatě neskutečně sekne. Je vidět, že když jste v soukromí opravdu spokojeni, tak se to na vás projeví.

A když se ještě modelka ukáže v negližé, tak to pánům přijde líto, že taková kočka už je pod čepcem a nemůžou ji pozvat na rande. Taková prdelka a ňadra se jen tak nevidí, hlavně je to stoprocentní příroda, žádné silikony nebo botoxy. Tohle prostě dokáže láska a trocha sportu.

Přeci jen to nemá všechno zadarmo. Renata se snaží každý den běhat nebo se hýbat. Možná v tom má prsty i manželský sex, přeci jen si musí manžílka předcházet, aby nepokukoval po jiných, takže v jejich ložnici to bude asi také hodně bouřlivé. Má to opravdu úžasné účinky, Miss je krásnější než kdy jindy. Přesvědčte se sami.

Související články

Další články