Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Manželství Dyka a Vilhelmové může skončit nešťastně: Tyhle páry se vzaly v květnu a nedopadlo to

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 14 fotografií
pověra
Zpěvák Vojtěch Dyk (33) se na sociální síti pochlubil velkou novinkou. První květnový den se totiž oženil s herečkou Tatianou Vilhelmovou (40). Randí spolu už devět let a patří mezi nejkrásnější a nejstabilnější páry českého šoubyznysu. Nyní se rozhodli, že svoji lásku stvrdí sňatkem. Svatba to musela být povedená, ale pověra mluví jasně. Páry, které se berou v květnu se nakonec rozvádějí. Podívejte se na zamilované dvojice, které si řekly "ano" v květnu a jejich láska nevydržela.

Tatiana Vilhelmová (40) a Vojta Dyk (33) si řekli „ano“ v Blatnici pod Svatým Antonínkem, v obci ležící u Hodonína v Jihomoravském kraji. Svatbu dokázali utajit před médii a širokou veřejností. Pár se vzal 1. května na den lásky.

Pověra ale hovoří jasně. Říká se, „Svatba v máji, do roka máry“ nebo „Svatba v máji, nevěsta na máry“. Zkrátka páry, které uzavřou sňatek v květnu, se pravděpodobně rozvedou a jejich láska nevydrží.

Své by o tom mohli říct třeba Angelina Jolie, která si v květnu 2000 vzala Billyho Boba Thorntona. Mezi další pár, který to nezvládl patří miliardář Michal Horáček, který si v květnu vzal kostýmní výtvarnici Michaelu Hořejší.

Tak snad se splnění téhle pověry vyhne hudebníkovi a herečce. Byla by to totiž hrozná škoda.

Související články

Další články