Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Manželství Brzobohatých v troskách: Ondřej se schází s mladou tanečnicí!

Herec a hudebník Ondřej Brzobohatý a tanečnice Zuzana Pilná.
Zdroj: Profimedia, Hudební divadlo Karlín
+ Další 3 fotografie
Rozvod

Vše napovídá tomu, že manželství modelky Taťány Kuchařové (33) a herce Ondřeje Brzobohatého (38) je opravdu ztraceno. Fotografové deníku Blesk totiž zachytili Ondřeje, jak si odvádí večer domů tanečnici Zuzanu Pilnou (30). 

Zprávy o tom, že se herec a hudebník Ondřej Brzobohatý rozvádí s Miss World 2006 Taťánou Kuchařovou, se šíří českou mediální scénou rychlostí blesku. „Na rozvodu už jsou víceméně domluveni a Ondřej se odstěhoval ze společného bytu na Smíchově,“ prozradil tajný zdroj deníku Blesk.

Ve společnosti jiné ženy

Kromě toho také fotoreportéři již zmíněného webu načapali Ondřeje ve společnosti jiné ženy, tanečnice Zuzany Pilné, která účinkuje v Hudebním divadle Karlín. Brzobohatý pro divadlo napsal muzikál Legenda jménem Holmes a to je také důvod, jak se mohli ti dva seznámit. Zuzana Pilná účinkuje v company ve dvou představeních, a to Addamsova rodina a Sestra v akci.

Že se Ondřejovo manželství ocitlo v problémech, bylo zřejmé již nějakou dobu, Gregorovi dokonce chodili na terapie, aby se pokusili vztah zachránit. Zjevně se to ale nepodařilo. Leccos naznačila už situace v listopadu na Českém slavíku, kam dorazili každý zvlášť a pečlivě se vzájemnému kontaktu vyhýbali.

Krajčo a Charlotte si duet nestřihli: Proč s Gottovou dcerou nezapěli Srdce nehasnou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy