Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

Manželství Barošových v krizi! Krásné ženě fotbalisty dochází síly

+ Dalších 11 fotografií
Krize
Sportem sice vydělává nemalé peníze, když si prodloužil kariéru za fotbalový Baník, ale jeho vášeň mu bere tolik času, že jeho manželství začíná procházet pořádnou krizí. Alespoň tak lze chápat slova jeho krásné manželky Terezy, která si postěžovala na sociální síti. Milan Baroš (37) teď musí hasit rodinné vztahy, aby nepřišel o to nejcennější, o rodinu.

Manželka fotbalového génia už nevydržela pravidelné odloučení se svým milovaným mužem, který velmi často přejíždí z pražského bydliště do Ostravy, kde válí za tamní klub. A svěřila se, že s dětmi na krku Patrikem (9) a Mateem (7) je toho na ni občas moc.

„Věřte, že jsem z nich psychicky vyšťavená. Opravdu, kdo nemá kluky krátce po sobě, neví, co to je. A my máme opravdu hodně temperamentní živé kluky,“ napsala manželka talentovaného fotbalisty na Instagramu s tím, že jen Milan umí mírnit jejich hyperaktivitu. "A chybí jim táta. On je přísnější, sílu kolikrát nemám,“ pokračovala Tereza.

Před víkendem Baník v utkání se Zlínem prohrál a Tereza opět musela celou situaci se syny zvládnout sama. Naštěstí je před nimi reprezentační pauza, a to by Milan mohl zaúřadovat jako hlava rodiny a vztahy narovnat. Hlavně Tereza by ocenila, kdyby si mohla na chvíli odpočinout. Snad se mu vše povede a manželství neutrží zbytečné rány.

Mohlo by vás zajímat

Další články