Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Manželství Agáty a Jakuba Prachařových definitivně ztroskotalo: Rozvod potvrdila Žilková

Zdroj:
+ Dalších 8 fotografií
PROZRAZENÍ
Doteď šlo jen o drobné náznaky, že už vážně nebudou spolu, ale tentokrát je očekávaný rozvod Agáty Prachařové (34) a Jakuba Prachaře (36) definitivně potvrzen. S tím, že dcera s Jakubem skončila, přišla exmodelčina matka, paní velvyslancová Veronika Žilková (57).

Agátina matka rozvod své dcery propálila v reakci na úmrtí Karla Gotta (†80).

„Jak to dnes bude vypadat u nebeské brány? ‚Sv. Petře, tady Gott.‘ ‚My už tady Boha... máme,‘ řekl sv. Petr. ‚A umí zpívat?‘ ptá se božský Kája… Smutek... Kus našeho života... Foto na svatbě mé nyní rozvádějící se dcery Agáty… Holčičky Gottovy, držte se, jste ještě tak malé...“ smutní na sociální síti manželka českého velvyslance v Izraeli Martina Stropnického.

O Veronice Žilkové se traduje, že Jakuba Prachaře nikdy neměla moc v lásce. S Agátou Prachařovou (34) proto bývala na nože, ale snad ještě nikdy si nebyly blízké jako nyní. Agáta je poslední dobou u maminky v Izraeli pečená vařená.

I když doteď ani jeden ze stále ještě manželů otevřeně neřekl, že jdou od sebe, bylo to jasné už delší dobu. Agáta si na sociálních sítích změnila příjmení zpět na dívčí Hanychovou, to Jakub Prachař (36) zase v Talentu naznačil, že jako se dělají rozlučky se svobodou, on ji bude zase vítat

Související články

Další články