Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Manželská krize Tima Burtona: Poprvé nedal roli Helen Bonham Carter, ale téhle sexy Bond girl!

+ Další fotografie
Slavný režisér Tim Burton a jeho herecká múza Helen Bonham Carter se rozvádějí. To se muselo projevit i na natáčení. Do nového filmu s názvem Sirotčinec slečny Peregrine pro podivné děti proto neobsadil ji, ale sexy Bond girl Evu Green. A dokonce bude chybět i Johnny Depp. No je to vůbec Burton?

Tima Burtona si kvůli obsazování stále stejných herců dělali legraci už i fanoušci. Svým posledním filmem jim ale vytřel zrak. Vyšel trailer k filmu natočeném podle bestselleru Ransoma Riggse a v hlavní roli se objeví krásná Eva Green.

U té se naposledy diváci rozplývali ve filmu Sin City: Ženská, pro kterou bych vraždil. Tam byla skoro celou dobu nahá a lámala jedno srdce za druhým.

Teď bude její role trochu jiná. Jako odvážná slečna Peregrine chrání svůj sirotčinec pro různě nadané děti před nepřáteli zvenku. Rozpuštěné vlasy spoutala do přísného drdolu, ale i tak jí to moc sluší!

Johnny Depp (52) si tentokrát zahraje roli neviditelného dítěte, které se v traileru také objeví!

Související články

Další články