Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Manželská krize se projevila i v jejím pořadu: Agáta Prachařová se ptala sexuologa, jak zachránit vztah

+ Dalších 42 fotografií
rozpad
Krize, kterou prochází manželství Agáty (34) a Jakuba (35) Prachařových, se zdá být čím dál tím horší a trvá déle, než si lidé mysleli. Agáta, která herci a zpěvákovi porodila dcerku Miu, se snažila vztah zachránit už i ve svém pořadu Máma nad věcí. V rámci jeho natáčení před několika týdny navštívila sexuologa Radima Uzla (79) a ze zpovědi užitečné divačkám se na chvíli stala její osobní terapie.

Zábavní pořad o mateřství Máma nad věcí, který Agáta Prachařová moderuje, se zaměřuje na vše kolem dětí, od otěhotnění přes porod až po nástup do školy. Sexuologa Radima Uzla Agáta v rámci natáčení navštívila především proto, aby se ho zeptala na otázky spojené s manželskou krizí po narození dítěte, kdy se otec miminku a své ženě nevěnuje. Pak se ale začala ptát na téma, které jí je bližší.

Agáta o záchranu manželství s Jakubem Prachařem bojovala zřejmě už dlouho. „Když přijde nějaká krize, jak se mám snažit to manželství zachránit?“ Zeptala se Radima Uzla a v její tváři bylo vidět, jak úzce tato otázka souvisí s její aktuální situací. Zkušený sexuolog jí sdělil, že nejlepší je během hádky odejít a uklidnit se. Rovněž řekl, že muži se nedají vychovat a pokud se jejich vlastnosti mění, je to jen k horšímu.

Rady odborníka ale zřejmě nebyly Agátě nic platné. Poté, co jí přišla zpráva o Jakubově údajné nevěře s Dianou Mórovou, si její manžel sbalil kufry a odešel. Agáta navíc už i sundala snubní prsten, a tak je pravděpodobné, že už se manželství tohoto páru rozpadá na prach.

Mohlo by vás zajímat

Další články