Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Manželská krize Růžičkových: Marie chtěla Vladimíra vyškolit, teď zůstala na všechno sama!

Zdroj: Facebook
+ Dalších 31 fotografií
Zpověď
Hokejový trenér Vladimír Růžička (55) vloni s manželkou Marií Růžičkovou (30) zažili ledovou sprchu. Drsný liják ale jejich vztah přečkal a už jsou zase zamilovaní po uši. Teď popsali, jak krizi prožívali a co jim na manželství vadí!

Vladimír Růžička si nevzal svou Marii jen tak z plezíru. Hokejový trenér dlouho toužil po rodině, takže sňatek byl logickým krokem. Potom se jim narodilo dítě, jenže minulý rok na podzim se to zvrtlo!

„Myslela jsem si, že když odejdu a budeme chvíli bez sebe, bude to zase jako na začátku. Doufala jsem, že si Vláďa uvědomí, že všechno není jen o hokeji, ale také o rodině, a chtěla jsem se přesvědčit, jestli mu budu chybět. Dnes si myslím, že jsem to nevyřešila moc dobře," řekla Marie v rozhovoru pro web Luxury Prague Life.

Nejvíc ji před pauzou mrzelo, že se ze vztahu vytratila vášeň. „Překvapilo mě, že se to manželství tak rychle zaběhlo. Jsem romantik tělem i duší a asi jsem si představovala ty hezčí chvilky dýl. Líbilo se mi, když jsme se poznávali, jak byl Vladimír zapálený, a teď už je to takový ten běžný život,“ svěřila se.

I Růžička je rád, že to nejhorší mají za sebou. Přiznal se ale k jedné věci, na kterou příliš hrdý není. „Já jsem ten klasický chlap, který potřebuje mít doma zázemí a klid. Takže o chod domácnosti i o dceru se stará manželka. Nemá to jednoduché, je na všechno sama,“ řekl Vladimír, ale s tím, že když je třeba, neváhá manželce pomoct.

Související články

Další články