Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Manželská krize? Justin Bieber a jeho Hailey si po ostré hádce šli každý po svém

Justin a Hailey se pohádali.
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 5 fotografií
hádka
Že by se v ráji objevil i nějaký ten mráček? Zahraniční média upozornila na to, že jen pár dnů poté, co se zpěvák Justin Bieber (26) a jeho manželka Hailey vrátili z dovolené, se manželé rozkmotřili. Po údajné konfrontaci mezi slavným párem byl zpěvák vyfocen, jak si pocuchané nervy uklidňuje na golfu, zatímco Hailey vyrazila sama do Beverly Hills a den si zpříjemnila kelímkem zeleninové šťávy.

Ještě před pár dny trávili Bieberovi čas spolu na dovolené a později i doma v Los Angeles. Tam slavný pár vyrazil na projížďku na elektrokolech, na kterou si nezapomněli vzít roušky.

Jako na houpačce

Den nato už to mezi partnery tak idylicky nevypadalo. Po údajné hádce, která mezi Justinem (26) a Hailey proběhla, si každý z manželů šel po svých, což nebývá moc zvykem. Manželé jsou často zachyceni spolu. Před nedávnem se Justin dokonce svěřil, že mají s Hailey sex každý den...

Jenže jejich vztah je jako na houpačce už od začátku. Justin a Hailey nemají problém vystřihnout drsnou hádku přímo na ulici před zraky kolemjdoucích. A právě jednu takovou prý měli lidé možnost vidět i v minulých dnech.

Dali si od sebe pauzu

V takových případech mají manželé už vyzkoušeno, že je lepší si jít na nějaký čas svou cestou. Tentokrát se Justin šel uklidnit na celodenní golf s přáteli a Hailey vyrazila sama do Beverly Hills, kde se osvěžila zdravým freshem.

V dobrém i ve zlém

Hádky, ale i velká usmíření jsou u Bieberových zřejmě na denním pořádku. Manželé, kteří loni na podzim uspořádali druhou, tentokrát velkou svatbu pro rodinu a přátele, si už spolu prošli lecčím. Hailey stála po boku Justina v těch nejhorších chvílích, kdy ho trápily deprese a dokonce pomýšlel na sebevraždu.

Zdá, že z nejhoršího je lamač dívčích srdcí a úspěšný umělec venku, tak snad se věčnými hádkami s jeho krásnou manželkou brzy neodcizí.

Monika Bagárová dál kojí dvouletou dceru: Nevím, jak přestat!

Související články

Další články

Nejnovější kauzy