Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Manželova první zpověď: Páteř si Musil přerazil o dřevo! Hrozivé detaily o těžkém zranění

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 18 fotografií
děsivý pád
Tři dny před Vánocemi se oblíbenému moderátorovi Honzovi Musilovi (51) stala velmi ošklivá nehoda. Spadl ze žebříku, zlomil si páteř, devět žeber a propíchl plíci. Okamžitě byl převezen do nemocnice, kde podstoupil vážnou operaci. Manžel moderátora Jakub Gareth Bialý (28) promluvil pro Blesk.cz o tom, jak na tom jeho partner v současné době je.

„Honza vylezl na žebřík, který mu podjel a on z něho spadl. My máme v garáži takovou dřevěnou překližku, kterou je garáž rozdělena na dvě půlky. A on, předpokládáme, spadl na její hranu. Kvůli tomu bylo to poranění tak vážné,“ popsal manžel Honzy Musila, jak vlastně k nehodě došlo.

Manžel Jakub přiznává, že zpočátku zranění Honzy nevypadalo tak vážně. „Viděl jsem, že nohy má v pořádku, páteř také nebyla nějakým výrazným způsobem zlomená. Takže to nevypadalo, že to bude tak vážné. Bohužel se později ukázalo, že to bylo vážnější, než to na první pohled vypadalo. Šest hodin poté, co ho odvezli, už byl na operačním sále.“

Jakub také prozradil, že ani jeden si Vánoce vůbec neužili. A není se čemu divit. Honza je strávil na jednotce intenzivní péče, kde je koneckonců dodnes. „Byla za ním nejbližší rodina. Ale v tuhle chvíli to moc nechce hrotit, nechce přijímat návštěvy. Není úplně ve stavu, aby s někým vydržel mluvit třeba půl hodiny,“ říká Jakub.

V současné době všichni čekají, až se moderátor dá trošku dohromady, aby mohl podstoupit rehabilitaci. Jakub také Blesk.cz prozradil, jaké jsou prognózy doktorů. „Zatím vůbec neřešíme. To je člověk od člověka. To nám ani nedokážou říct v tuhle chvíli. Jestli tam bude nějaké poškození, nebo ne, nevíme,“ dodal.

Související články

Další články