Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Manželku Marka Výborného našla nejstarší dcera: Pokoušela se maminku oživit

Manželku Marka Výborného našla nejstarší dcera: Pokoušela se maminku oživit
Zdroj: Facebook
smutné
V pondělí ráno zemřela manželka šéfa lidovců Marka Výborného (43). Když našla mrtvou maminku nejstarší dcera Amálka (16), pokoušela se ji přivést zpět k životu masáží srdce. Bohužel její snaha byla marná.

Markéta, která byla manželkou šéfa lidovců, v pondělí ráno nečekaně zemřela. Marek Výborný tak zůstal sám na tři děti, které se ženou vychovávali. Krom šestnáctileté Amálky mají ještě dceru (12) a syna (9).

Poté, co Markéta vypravila děti do školy, si šla ještě lehnout, protože jí nebylo dobře. Podle informací Blesku našla mrtvou maminku nejstarší dcera Amálka. Ihned zahájila resuscitaci a pokoušela se maminku přivést zpět k životu. Bohužel její snaha byla marná a Markétě už nebylo pomoci.

Marek i děti si nyní procházejí ohromnou ztrátou. Upřímnou soustrast mu vyjádřilo mnoho kolegů z politiky. "Chtěl bych vyslovit hlubokou upřímnou soustrast předsedovi KDU-ČSL Marku Výbornému. Těžko se mi hledají slova. Modlím se za něj. Modlím se za celou rodinu. Modlím se za Markétu," napsal senátor Jiří Čunek (60).

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy