Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Manželku Marka Výborného našla nejstarší dcera: Pokoušela se maminku oživit

smutné
V pondělí ráno zemřela manželka šéfa lidovců Marka Výborného (43). Když našla mrtvou maminku nejstarší dcera Amálka (16), pokoušela se ji přivést zpět k životu masáží srdce. Bohužel její snaha byla marná.

Markéta, která byla manželkou šéfa lidovců, v pondělí ráno nečekaně zemřela. Marek Výborný tak zůstal sám na tři děti, které se ženou vychovávali. Krom šestnáctileté Amálky mají ještě dceru (12) a syna (9).

Poté, co Markéta vypravila děti do školy, si šla ještě lehnout, protože jí nebylo dobře. Podle informací Blesku našla mrtvou maminku nejstarší dcera Amálka. Ihned zahájila resuscitaci a pokoušela se maminku přivést zpět k životu. Bohužel její snaha byla marná a Markétě už nebylo pomoci.

Marek i děti si nyní procházejí ohromnou ztrátou. Upřímnou soustrast mu vyjádřilo mnoho kolegů z politiky. „Chtěl bych vyslovit hlubokou upřímnou soustrast předsedovi KDU-ČSL Marku Výbornému. Těžko se mi hledají slova. Modlím se za něj. Modlím se za celou rodinu. Modlím se za Markétu,“ napsal senátor Jiří Čunek (60).

Mohlo by vás zajímat

Další články