Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Manželka zpěváka Voxela ukázala společného milence: Přijímám život ve všech variantách, vzkázala Marie

Voxel s rodinkou na nedávné akci.
Zdroj: profimedia
polyamorie

Oblíbený hudebník Václav Lebeda známý jako Voxel (28) a jeho manželka Marie uznávají několik vztahů najednou. Polyamorie je nyní na vzestupu a ani tento pár není výjimkou. Manželka zpěváka nyní odtajnila vzhled svého milence. Jako první na to upozornil Expres.cz. 


Český písničkář Václav Lebeda, který je známý především jako Voxel, žije s manželkou Marií v polyamorním vztahu. 

Jeho půvabná žena nyní odtajnila tvář svého milence. "Možná si o nás budete myslet, že jsme se zbláznili. Možná někoho zklameme, pohoršíme, naopak i třeba popíchneme, potěšíme," rozpovídal se na toto téma nedávno zpěvák na sociálních sítích. 

Manželka známého zpěváka si polyamorní vztah nemůže vynachválit. "Život je krásný. Pestrobarevný. Překvapující. Život žije mě a já ho přijímám ve všech variantách. Děkuji za vaši podporu. Za každé otevřené srdce," napsala nedávno na sociální sítě. 

Jak zpěvák stejně jako jeho manželka nevidí v polyamorním vztahu nic špatného. Na druhou stranu se občas od lidí dočkají nepochopení a opovržení. 

Pak tu jsou ale tací, kteří jim fandí. "Myslím si, že je to každého věc. Pokud jste se na tom domluvili, nevidím v tom problém," píše jedna z fanynek zpěváka. 

Slečna, co leze po čtyřech a štěká jako pejsek: Kafuu prozradila, jak tento virální trhák vznikal

Související články

Další články

Nejnovější kauzy