Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Oktagon 54 válka na Ukrajině Survivor 2024

Manželka zpěváka Voxela o lásce k více lidem: Odmalička jsem se za to vinila, napsala

Manželka zpěváka Voxela o lásce k více lidem: Odmalička jsem se za to vinila, napsala
Zdroj: profimedia
láska

Marie Lebedová, manželka zpěváka Václava Lebedy, známého jako Voxel, se před časem rozepsala na sociálních sítích na téma láska k vícero lidem. Oba manželé se na tom vzájemně sice shodli, ale občas čelí kritice. Marie před pár dny ukázala svého sympatického milence. 

"Odmalička jsem se vinila za to,že jsem cítila bezmeznou lásku k vícero lidem. Nebyla tam žádná omezení v tom, jestli se jednalo o ženy nebo muže. Já prostě milovala všechny. Jenže. Naše lidská mysl lásku překroutila," rozepsala se manželka hudebníka Voxela.

Marie Lebedová před pár dny také ukázala na sociálních sítích svého sympatického milence. "Život je krásný. Pestrobarevný. Překvapující. Život žije mě a já ho přijímám ve všech variantách. Děkuji za vaši podporu. Za každé otevřené srdce," svěřila se na Instagramu.

Polyamorie je zkrátka na vzestupu a přiklání se k ní čím dál tím více párů. Ne všichni se ale setkaji s pochopením.

"Proč jste se teda nakonec brali? Mělo to vůbec nějaký smysl?" ptají se někteří fanoušci v komentářích.

"Možná si o nás budete myslet, že jsme se zbláznili. Možná někoho zklameme, pohoršíme, naopak i třeba popíchneme, potěšíme," napsal Voxel k nedávnému snímku.

"Je to každého věc. Ať si každý dělá, co chce," píšou další.

Natálka Jirásková se definitivně odstřihla od rodičů. Nepotřebuje mou finanční podporu, vydělá si sama, pochlubila se Kubelková

Související články

Další články

Nejnovější kauzy