Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jaromír Jágr koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Manželka zlatého Lukáše Krpálka se toho nebojí: Ráda ukazuje svoje tělo! SEXY SNÍMKY V NAŠÍ FOTOGALERII

Lukáš má skutečně nebezpečně sexy manželku.
Zdroj: Instagram
+ Další 2 fotografie
Od včerejška se nemluví o nikom jiném. Lukáš Krpálek se stal v judu našim prvním zlatým medailistou. Kdo se ale stará o jeho sexy tělo a probouzí se vedle něj v posteli?

Lukáš Krpálek, nejvíce skloňované jméno posledních několika hodin. Gladiátor z Jihlavy totiž včera okolo půl jedenácté večer zvládl svůj finálový souboj na olympijských hrách v Riu de Janieru a zajistil tak České republice první zlatou medaili.

Kdo se ale stará o jeho tělo, když zrovna není na tréninku nebo nemá zápas? Je to takhle sexy kráska, která je dcerou Iva Kaderky, prezidenta Českého tenisového svazu. Krpálek je s ní ve vztahu manželském, a dokonce společně mají syna Antonína.

Eva Krpálková je ženou, která se rozhodně má čím pochlubit. Velmi často se na sociálních sítích prezentuje odvážnými fotkami, ale proč ne, když má tolik co ukazovat! Lukáš má doma skutečný poklad, a pokud by ho někdo o něj chtěl třeba zkusit připravit, tak by se měl připravit, že půjde do souboje na život a na smrt. Krpálek se totiž s nikým nemazlí…

Související články

Další články