Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Manželka Zdeňka Pohlreicha na pokraji sil: Bez svého muže bych to nezvládla, říká

Zdeněk Pohlreich s manželkou Zdeňkou tvoří dokonalý pár.
Zdroj: Profimedia
+ Další fotografie
POTÍŽE
Zdeňka Pohlreich (48), žena nejslavnějšího českého kuchaře Zdeňka Pohlreicha (64), nemá vůbec na růžích ustláno. Svůj život zasvětila koním a osobnostnímu rozvoji lidí za pomocí těchto krásných zvířat, letošní rok je ale pro její ranč téměř likvidační.

Zdeňka Pohlreich: Je to v háji

Tento rok je to hodně špatné. Nemůžeme dělat žádné semináře u koní, což mě živí. Stihla jsem vlastně jen letní tábory. Jsme finančně asi tak na třetině. Zvířata ale musí dál jíst, hnůj se musí vyvážet, nájmy a další náklady jsou stále stejné. Je to v háji. Letos je to pro nás s manželem masakr,“ přiznala eXtra.cz sympatická Zdeňka Pohlreich (48) s tím, že rozhodně nefňuká, protože ví, kolik lidí a jak těžce covid zasáhl.

Byznys, který Zdeňka postavila, je spíš pro radost, miliony jí nevynese.

„Za normálních okolností to je na přežití. Měsíčně z toho mám pro sebe tak třicet tisíc. To se ale nesmí koupit traktor, rozbít se nějaká technika jako teď čtyřkolka se škodou dvacet tisíc, nedej bože, aby se zranil kůň. To jsou pak úplně neuvěřitelné částky,“ přiznává otevřeně láskyplná chovatelka koní.

Zdeněk Pohlreich pomáhá finančně

A úplně bez obalu přiznává, že v těchto nejistých dobách je pro ni Zdeněk Pohlreich (63) velkou oporou.

„Kdybych neměla Zdeňka, nikdy bych do toho v takovém rozsahu nešla. Backup (záloha, podpora – pozn. red.) od manžela je strašně důležitý,“ neskrývá vděčnost. Ranč proto zatím mohou s manželem dotovat z úspor.

Úspěšná spisovatelka

Rozhodně už dávno není jen „ta od Pohlreicha“. Kromě ranče našla i jiného koníčka: před lety sepsala knihu Zprávy z nitra, v níž popsala své pocity z boje s rakovinou. Stal se z ní bestseller, prodalo se jí přes 25 tisíc kusů.

„Mám velkou radost z toho, že doteď mi píší lidé poděkování. Prý jim kniha pomáhá,“ dodala energická manželka známého šéfkuchaře, které vyšla i kniha o duchovním rozvoji Místo v srdci.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy