Trendy tagy Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami

Nejnovější kauzy

Manželka v léčebně, Krampol v sedmém nebi: Bez problematické ženy omládl o 10 let

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 17 fotografií
PROMĚNA
Takhle bychom v jeho věku chtěli vypadat také, pokud se ho vůbec dožijeme... Jiřímu Krampolovi (81) jako by spadl těžký kámen ze srdce poté, když Hanu Krampolovou (57) hospitalizovali v psychiatrické léčebně, a tak svou kontroverzní ženu už nemusí hlídat na každém kroku. Do té doby utrápený umělec jako by pookřál a skoro i omládl. Starosti hodil za hlavu a konečně si zase užívá života.

Trápení s manželkou si za posledních šest let zažil až moc. „Když jsem jel na zájezd, strachoval jsem se, co zase uvidím, až přijedu domů. Nebo jestli něco provedla. Moje paní neměla žádné zájmy, pro ni byly všechno cigarety. Takže jsem přicházel do neuklizeného bytu s oblakem dýmu. Dnes? Díky skvělému sousedovi Honzovi tu mám jako v klícce, stýkám se s přáteli, chodím do společnosti, pracuju, mám se moc dobře,“ pochlubil se Jiří Krampol našemu redaktoru.

Držák

A zatímco do doby manželčiny hospitalizace musel obíhat různé odborníky a i sám se psychicky trápil, dnes se mu radikálně změnil život. Dokonce sportuje častěji než kdejaký třicátník. „Dvakrát týdně chodím plavat, dvakrát týdně taky do posilovny. Snažím se udržet fit A taky už mám lepší nohu. Měl jsem přetržený vaz, takže jsem ušel sotva pár metrů, teď už dám aspoň kilometr. Na dědka dobrý!“ pochlubil se s úsměvem eXtra.cz.

„Někteří blázni o mně sice píší, jak jsem vyčerpaný, vyřízený, pomalu chcípák, ale já si řeči těch divných lidí nečtu,“ mává nad kritiky rukou.

Dílčí úspěch

A co je nového u Hany Krampolové?

„Manželka ožila. Vypadá skvěle, přibrala sedm kilo. Kdybych řekl, že je naštvaná na to, že trvám na jejím pobytu v léčebně, tak to by byl ještě chabý výraz. Ale minimálně tři měsíce má ještě před sebou. Jinak by to nemělo cenu,“ řekl eXtra.cz Jiří Krampol, který však už o ženě zdaleka nehovoří tolik jako dříve. Život si už zkrátka nastavil úplně jinak.

Související články

Další články