Pierce Brosnan patří mezi nejvíce sexy muže Hollywoodu. I když mu je už třiašedesát let a čas je neúprosný, tak stále neztratil svůj pověstný šarm. Tenhle chlap bude švihák zkrátka až do smrti.

A přesně díky jeho sex-appealu ztvárnil roli nezapomenutelného Jamese Bonda. Pierce Brosnan se stal okamžitě sex symbolem a toužily po něm tisíce žen.

Jenomže tenhle americký herec patří mezi ty nejvěrnější chlapy Hollywoodu. Už od roku 1994 je se svou láskou Keely Shaye Smith.

V době, kdy se seznámili byla Keely opravdu nádherná žena. Postavu měla dokonalou jako laňka. Ale to se změnilo a přítelkyně známého herce začala znatelně přibírat. Ovšem se svými kily nic nedělala, a proto v současné době taky tak vypadá.

Keely je opravdu obézní a její tělo zdobí celulitida na každém kousku. Někdo by si řekl, že by si takovou ženu vedle legendárního Jamese Bonda rozhodně nepředstavoval. Ale Pierce Brosnan si z několika kil navíc hlavu nedělá. Svou manželku miluje takovou jaká je.

A musíte sami uznat, že takových slavných mužů hodně není. Kdejaký by Keely už dávno vyměnil za o dost hubenější a mladší partnerku.

Pár se vzal v roce 2001 a společně vychovávají syny Dylana Thomase Brosnana a Parise Becketta Brosnana.