Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Manželka šéfa Pirátů Ivana Bartoše se krásně zakulacuje: Lydii to s bříškem náramně sluší

Manželka šéfa Pirátů Ivana Bartoše se krásně zakulacuje: Lydii to s bříškem náramně sluší
Zdroj: archiv Ivan Bartoš
Předchozí Další
+ Dalších 6 fotografií
Těhotenství
Není tomu dlouho, co se rozkřikla zpráva, že se politik Ivan Bartoš stane ve svých 40 letech poprvé tatínkem. Jeho manželka Lydie Franka Bartošová je totiž těhotná. Manželce šéfa Pirátů se bříško už krásně zakulacuje a náramně jí to sluší.

Šéf České pirátské strany Ivan Bartoš bude ve svých 40 letech poprvé otcem. Jednu dcerku sice už vychovává, ta ovšem není jeho biologická. Lydie Franka Bartošová, se kterou si Ivan řekl ano už v roce 2015, má totiž z prvního manželství dceru Amélii. S tím ale šéf Pirátů nemá žádný problém. "Amálka je Lydiina dcera z prvního manželství, ale tohle neřeším. Je naše a tak to beru," řekl pro naši redakci před nedávnem Bartoš.

Radostná novinka o těhotenství Bartošové se do světa rozšířila teprve nedávno. Soudě ale podle Lydiina bříška, do porodu není daleko.

Miminka se Bartoš už nemůže dočkat, což dokazuje i zásoba fotek s Lydiiným bříškem na jeho profilu. Bartoš se na sociální síti rád chlubí, jak jeho manželce bříško roste. Na posledních přidaných snímcích je vidět, jak se Lydie krásně zakulacuje. Nutno podotknout, že jí to s bříškem náramně sluší. Ostatně o tom se můžete přesvědčit sami ve fotogalerii.

Utajený spor Slávka Boury s Železným. Rande pro LGBT natočil navzdory zákazu ředitele Novy, ten se pak chlubil cizím peřím

Související články

Další články

Nejnovější kauzy