Trendy
válka na Ukrajině střelba v Praze Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Manželka Richarda Krajča prozradila, jak StarDance změnila jejího manžela: V posteli ho nepoznává

+ Další 4 fotografie

Richard Krajčo je jednou z celebrit, které se účastní nejnovější řady StarDance, jejíž druhý díl běžel v sobotu živě na České televizi. Redaktorce eXtra.cz po přímém přenosu prozradil nejen on, ale i jeho manželka Karin Babinská, jak taneční tréninky zvládá a zda se třeba doma řeší žárlivost vůči krásné taneční partnerce. Karin Krajčo Babinská přitom odhalila, jak moc už se na jejím muži taneční tréninky podepsaly.

Richard Krajčo a jeho taneční partnerka Dominika Rošková předvedli tango, se kterým Krajčovi ve cvičebně radil jako jeden z bývalých účastníků Leoš Mareš. "To byl velmi netradiční koncept tanga," komentoval jejich výkon Marek Eben. "Máte na víc a mohl jste to držet více ve vlastních rukách," řekla na Krajčův výkon Tatiana Drexler. "Chtělo to daleko, daleko větší klid," řekl na výkon dvojce Zdeněk Chlopčík.


Co na hodnocení poroty říká Richard Krajčo? "Pořád dobrý," odpověděl, když jsme se krátce po přímém přenosu StarDance ptali na jeho pocity. "Pořád mě to baví, i když, pravda, tentokrát mě porota pěkně sejmula, ale vlastně je důležité, jestli my s Dominikou jsme si to užili a to jsme si užili. Jsme hlavně rádi, že jsme si odškrtli druhý tanec a jdeme dál," doplnil zpěvák.


Žárlivost vůči Roškové

Jak to má jeho manželka Karin Krajčo Babinská se žárlivostí na Richardovu taneční partnerku? "Já mu to moc přeju, já si myslím, že když se celý den dívá na tu krásu, tak se mu líp tančí a já zase Dominice děkuju za to, že Richardovi postupně vypracovává tělo a mně posílá krásu domů, takže je to fajn," odpověděla se smíchem. Její manžel se dokonce přiznal, že už na StarDance zhubnul.


Karin ho nepoznává

"Něco malinko ale musím říct, že moje postava spíš změnila charakter a tvary. O tom jsme se přesvědčili nedávno v noci, když mi sahala údajně na břicho a pak zjistila, že je to prso," smál se Krajčo. "Já deset let ležím vedle nějakýho chlapa a teď je tam někdo úplně jiný, když si mu lehnu na prso, tak je to najednou tvrdej polštář místo měkkého," dodala ve společném rozhovoru pro eXtra.cz jeho manželka. Celý rozhovor si můžete poslechnout v úvodním videu.

StarDance 2023

Dvanáctá řada StarDance …když hvězdy tančí odstartovala v České televizi v sobotu 14. října 2023. Na parketu poměřilo své taneční schopnosti deset osobností. Finále StarDance 2023 se uskutečnilo v sobotu 16. prosince 2023.

StarDance 2023 - soutěžící, finále

Související články

Další články

Nejnovější kauzy