Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Horoskop týdenní horoskop

Nejnovější kauzy

Manželka reprezentačního brankáře Vaclíka nafotila pořádně žhavé fotografie: Vystavuje na nich svoje vnady!

To je ale kus.
+ Dalších 5 fotografií
Tomáš Vaclík je nyní tím, kdo vládne mezi tyčemi české reprezentace. Je tedy na čase, aby se svět seznámil i s tou, která ho ulovila. Ještě navíc, když mu nedávno dala jako dárek svoje odhalené fotky!

Po odchodu Petra Čecha (34) do reprezentačního důchodu je nyní jedničkou české fotbalové reprezentace Tomáš Vaclík (27). Vzhledem ke stoupající slávě se pomalu média dostávají do jeho soukromí.

Nedávno vypluly na svět fotografie jeho manželky Martiny a rozhodně bylo na co se dívat. Připravila je totiž pro svého miláčka jako dárek a rozhodně to na nich nepřehání s oblečením. Ba naopak. Například její vnady si můžeme užívat opravdu do sytosti.

“Martina jich nafotila celou sérii, je to dárek pro mě. Pěkná, že?“ řekl v rozhovoru pro iSport.cz Tomáš Vaclík a bylo vidět, že se při pohledu na ně dme pýchou a moc dobře si uvědomuje, jaký má doma poklad!

Mohlo by vás zajímat

Další články