Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

Manželka Patrika Hezuckého je pyšná maminka: Ukázala krásnou tvář svého Olivera

Zdroj: archiv
+ Dalších 16 fotografií
porod
Patrik Hezucký se v pátek v ranních hodinách stal hrdým tatínkem. Manželka Nikola mu nadělila ten nejkrásnější vánoční dárek - přivedla na svět jejich prvního společného potomka Olivera. Porod proběhl bez komplikací a pyšná maminka se pochlubila snímkem, kde ukázala synovu rozkošnou tvářičku... A mnozí jistě už teď usuzují, že Oliver je celý tatínek.

Čtyři dny před Štědrým dnem přišel na svět Oliver Hezucký, který byl pro rodiče Patrika a Nikolu doslova vymodleným. „Tolik lásky,“ okomentovala snímek s nádherným synem Nikola, která se netajila tím, že na roli maminky se těší.

Pro oba manžele jde o nejkrásnější Vánoce, které jim zpříjemnilo právě narození syna. Sám Patrik krásnou novinu všem sdělil na svém Instagramu… „Info pro příbuzné a vlastně celou rodinu a přátele: čau, jmenuju se Oliver, tak jsem konečně venku! Oba s maminkou jsme v pořádku. Posílejte dary!“ podělil se Hezucký s veřejností a přáteli o radostnou novinku.

Nezapomněl zavtipkovat, že z jeho syna bude hokejista, vědec a prezident. Patrik si Nikolu bral tajně letos v červnu, fotky z veselky se pak ale stejně dostaly na povrch. Ohromné štěstí teď po půl roce prožívají znovu.

Související články

Další články