Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Manželka nevěrného Jeremyho Meekse zahodila veškerou důstojnost: Takhle bojuje o manžela!

Melissa Meeks v akci.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 11 fotografií
Brala si ho v 28 letech a byla s ním opravdu v dobrém i ve zlém. Melissa Meeks (36) je manželkou nejkrásnějšího vězně světa Jeremyho, který tak trochu nezvládl svou hvězdnou kariéru a spustil se se slavnou dědičkou impéria. Teď se ho snaží získat zpět.

Melissa má s Jeremym dítě a věrně na něj čekala, než se vrátí z vězení. Jeremy Meeks se díky své fotce po zatčení stal slavným. Jeho krásná tvář a modrá kukadla mu zajistila přezdívku „nejkrásnějšího vězně světa“ a pracovní nabídky se jenom hrnuly. Jenomže ouha. On nezvládl nával slávy.

Když vyšel z vězení, dostával nabídky na focení desítek kampaní. Dostal se i do Cannes, kde předváděl během slavného filmového festivalu. Tam se seznámil s dědičkou oděvního impéria Chloe Green (26). Fotografové je načapali, jak se k sobě tulí na jachtě a nevěra byla prozrazena.

O jeho románku se Melisa dozvěděla až z médií a byla v šoku. Od té doby si Jeremy s bohatou milenkou jezdí po všech koutech světa a Melissa je doma sama. Nyní se odhodlala k poslednímu kroku, který jí má přivést manžela zpět. Vyfotila se v tangách a fotku umístila na sociální sítě, jako by říkala: O tohle teď přicházíš.

Jenomže její pokus je spíše smutným a zoufalým činem ženy, která už manžela dávno ztratila. Jeremy má teď pocit, že je největší samec na světě a vrátit se nechce. I když kdo ví, třeba za pár let ještě přileze po kolenou.

Související články

Další články