Melissa má s Jeremym dítě a věrně na něj čekala, než se vrátí z vězení. Jeremy Meeks se díky své fotce po zatčení stal slavným. Jeho krásná tvář a modrá kukadla mu zajistila přezdívku „nejkrásnějšího vězně světa“ a pracovní nabídky se jenom hrnuly. Jenomže ouha. On nezvládl nával slávy.

Když vyšel z vězení, dostával nabídky na focení desítek kampaní. Dostal se i do Cannes, kde předváděl během slavného filmového festivalu. Tam se seznámil s dědičkou oděvního impéria Chloe Green (26). Fotografové je načapali, jak se k sobě tulí na jachtě a nevěra byla prozrazena.

O jeho románku se Melisa dozvěděla až z médií a byla v šoku. Od té doby si Jeremy s bohatou milenkou jezdí po všech koutech světa a Melissa je doma sama. Nyní se odhodlala k poslednímu kroku, který jí má přivést manžela zpět. Vyfotila se v tangách a fotku umístila na sociální sítě, jako by říkala: O tohle teď přicházíš.

Jenomže její pokus je spíše smutným a zoufalým činem ženy, která už manžela dávno ztratila. Jeremy má teď pocit, že je největší samec na světě a vrátit se nechce. I když kdo ví, třeba za pár let ještě přileze po kolenou.