Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Manželka nevěrného Jana Kollera plná pocitu zrady: Poslala MRAZIVÝ VZKAZ

Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 2 fotografie
ROZVOD
Když nedávno prosáklo, že se bývalý fotbalový kanonýr Jan Koller (46) a jeho manželka Hedvika po patnáctiletém manželství rozvádějí, bylo to pro mnohé překvapení. Dvojice byla považovaná za dokonalý příklad harmonie a štěstí. Jenže evidentně to byl jen pocit. Zatímco čutálista říká, že si s ženou už dlouho nerozuměli, krásná Hedvika poslala do světa mrazivý vzkaz plný pohoršení.

„Můj manžel je dokonalý, škoda že je jenom jeden, přála bych ho každé ženě,“ tvrdila před lety Blesku Hedvika Kollerová, tedy tomu samému deníku, jemuž nyní její muž na mistrovství světa v hokeji, kam přišel s neznámou brunetou, přiznal rozvod.

„Už dlouho jsme si nerozuměli. Rozvod je ve finální fázi, čekáme jen na rozhodnutí soudu,“ prohlásil Jan Koller k rozvodu.

A zdá se, že Hedvika by s ním souhlasila, i když o tom, kdo je viníkem, budou mít nejspíš každý úplně jinou představu.

Pohoršení

„Nejsem Bůh, abych stále odpouštěla, a ani nemám alzheimera, abych všechno zapomněla,“ uveřejnila z Monte Carla citát v den, kdy rozvod prosákl na veřejnost. Působí to proto jako zjevná narážka na jejího slavného manžela.

Co konkrétně tím chtěla naznačit, zda třeba to, že jí snad měl být Honza nevěrný, nebo ji měl zklamávat úplně jiným způsobem, to ví jen ona sama. Každopádně s tím naprosto souhlasí třeba i Michaela Ochotská (34), která má za sebou drsnou hádku s exmanželem Lukášem Rosolem. Ke statusu Hedviky přidala na znamení souhlasu emotikon polibku.

Na druhou stranu v minulosti se objevily v médiích nikdy nijak nepotvrzené spekulace o tom, že právě Jan Koller, přezdívaný kvůli své výšce Dino, měl být tím, komu se nasazovaly parohy. Ani na to by však nikdo (množná mimo rozvádějící se dvojice) nemohl přísahat jako na pravdu pravdoucí…

Související články

Další články