Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Extra Focus Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Manželka majitele Playboye si nechala odstranit silikony z prsou. Jak jí to sekne?

Crystal je kus!
+ dalších 2 fotografií
Manželka majitele časopisu Playboy Hugha Hefnera Crystal (30) měla velký problém se svými silikony, které krásku málem zabily! A proto si je nechala odstranit. Teď se poprvé ukázala bez nich a změna je to opravdu pořádná.

Hugh Hefner má obrovské štěstí, že i přes to, že je v důchodovém věku, má mladou krásnou manželku. Samozřejmě ví, že to není kvůli jeho penězům, ale díky smyslu pro humor a jeho krásným očím.

Jeho manželka Crystal, stejně jako každá žena, která se kolem magnáta točí, toužila po prsních implantátech. A tak jí je Hugh dopřál. Jenže nečekala, že bude mít tak vážné zdravotní problémy. Kvůli silikonu v těle málem zemřela.

Nemohla vstát z postele, byla pořád unavená, měla výpadky paměti. Kvůli tomu také musela rušit spoustu pracovních povinností. A takové komplikace v jejím věku nejsou běžné. Tak se rozhodla, že se implantátů zbaví.

Teď se poprvé ukázala bez nich a rozhodně jí to sluší více než s nimi. Z umělé barbínky se tak stala přirozená hezká žena, která se rozhodně nemá za co stydět. Vždyť mít co největší prsa není pro život to nejdůležitější!

Mohlo by vás zajímat

Další články