Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Manželka majitele Playboye si nechala odstranit silikony z prsou. Jak jí to sekne?

Crystal je kus!
Zdroj: instagram.com
+ Další 2 fotografie
Manželka majitele časopisu Playboy Hugha Hefnera Crystal (30) měla velký problém se svými silikony, které krásku málem zabily! A proto si je nechala odstranit. Teď se poprvé ukázala bez nich a změna je to opravdu pořádná.

Hugh Hefner má obrovské štěstí, že i přes to, že je v důchodovém věku, má mladou krásnou manželku. Samozřejmě ví, že to není kvůli jeho penězům, ale díky smyslu pro humor a jeho krásným očím.

Jeho manželka Crystal, stejně jako každá žena, která se kolem magnáta točí, toužila po prsních implantátech. A tak jí je Hugh dopřál. Jenže nečekala, že bude mít tak vážné zdravotní problémy. Kvůli silikonu v těle málem zemřela.

Nemohla vstát z postele, byla pořád unavená, měla výpadky paměti. Kvůli tomu také musela rušit spoustu pracovních povinností. A takové komplikace v jejím věku nejsou běžné. Tak se rozhodla, že se implantátů zbaví.

Teď se poprvé ukázala bez nich a rozhodně jí to sluší více než s nimi. Z umělé barbínky se tak stala přirozená hezká žena, která se rozhodně nemá za co stydět. Vždyť mít co největší prsa není pro život to nejdůležitější!

Související články

Další články