Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Manželka Lukáše Rosola si nechala přifouknout rty: Splnila jsem si ženský sen, rozplývá se

Petra s novými rty prokoukla.
Zdroj: Profimedia.cz/Archiv Petry Rosolové
+ Dalších 5 fotografií
Proměna
Ne každá žena má to štěstí, že se narodila s plnými rty. O tom ví své i třetí manželka tenisty Lukáše Rosola Petra. Ta se pochlubila na sociální síti krásnými plnými rty, ke kterým jí dopomohl estetický zákrok. Petra si nemůže své nové rty vynachválit a estetickou proceduru doporučuje všem ženám se stejným problémem. Petra je na nových fotkách téměř k nepoznání, posuďte sami.

Na křtu nové knihy Tomáše Řepky (46) se po delší době ukázala na veřejnosti i manželka Lukáše Rosola (34) Petra. Ta byla skoro k nepoznání, jelikož v nedávné době podstoupila vyplňování rtů, které jí velmi prospělo.

Plné rty ji změnily k nepoznání

Pražská estetická klinika, kde Petra zákrok podstoupila, patří k vyhlášeným a celebritami vyhledávaným studiím. Tamním lékařkám se u Petry podařilo docílit přirozeného vzhledu. Na rozdíl od některých nepovedených výplní rtů, kdy žena opouští kliniku á la kačer Donald. Petra si práci na klinice velmi pochvalovala a s plnými rty se pochlubila na svém instagramovém profilu.

"Splnila jsem si ženský sen... Nenarodila jsem se se rty jako v americkém filmu, ale díky božským ručičkám šikovných doktorek si můžu zahrát alespoň vedlejší roli," popsala své nadšení ze změny vzhledu Petra Rosolová (26).

Na snímcích, kde je manželka tenistky před zákrokem, je vidět ten obrovský rozdíl. Podívejte se do galerie.

Monika Bagárová dál kojí dvouletou dceru: Nevím, jak přestat!

Související články

Další články

Nejnovější kauzy