Trendy tagy Michaela Kudláčková očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Manželka Lea Beránka: Nerozešli jsme se. Je to celé blbě pochopené

Vše je zcela v pohodě.
Zdroj: facebook
+ Dalších 11 fotografií
Manželka Lea Beránka tvrdí, že se rozhodně nerozešli. Jen občas řeší trable. Connie dala na Instagram vyjádření, že vše je zcela v pohodě.

Objevily se informace, že manželství Lea Beránka prochází krizí. Psali jsme o tom zde.

"Doufám, že někde pláčeš a modlíš se. Doufám, že se tvoje duše mění a že najdeš svůj vnitřní mír, až budeš padat na kolena s modlitbou na rtech. Někdy se za tebe celé noci modlím, že jednou, jednoho dne možná spatříš světlo. Někdo říká, že by sis měl sám zažít to, cos způsobil. Ale já vím, že v životě dostaneš to, co jsi dal,“ napsala Connie na svůj Instagram.

Vypadalo to, že jde o vzkaz pro Beránka. Ale podle Connie to tak není. Je to prý zcela jinak.

„Chtěla bych se vyjádřit k článku, který vyšel na extra. Je mi líto lidí, kteří mají potřebu nípat se v životech ostatních zakomplexovaným unuděným redaktorům extra. V první řadě bych chtěla uvést na pravou míru že můj včerejší text okopírovaný z jedné smutné písně nebyl věnován mému manželovi Leovi. Je věnovaný člověku který je mi blízký asi tak stejně jako je mi vzdálený ale bohužel poznamenal mi celý můj život. Bohužel se jedná o zesnulou osobu a dál se k tomu nechci vyjadřovat. S Leem řešíme občas klasické trable jako v klasickém manželství. A opravdu mě nasralo že takovýhle lži někdo vůbec zveřejňuje. Do extra posílám email se svým vyjádřením a doufám že ho zveřejní s takovou rychlostí jako ten omyl dneska. Máme se dobře tak se nepokoušejte prosím o něco jiného ani se vám to nepovede a nepouštějte se do mého manžela prosím. Není důvod myslet si něco jiného a nechápu jak si někdo může z tak všeobecného textu písně něco dedukovat. Manžel nabízí 50 000 Kč odměnu tomu kdo vyzjistí autora článku. Děkujeme.“

To uvedla Connie na svém Instagramu. Text vyjádření jsme neměli, proto chybí interpunkce a některá slova. Přesto text působí srozumitelně.

Je tedy dobře, že Connie a Leo Beránek (27) mají idylické manželství a vše je v pohodě. Vlastně už vůbec nechápeme, jak jsme si v eXtra.cz mohli myslet, že mají nějakou krizi…

Související články

Další články