Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Manželka krasobruslaře Pljuščenka se pyšní luxusem: Za tuhle místnost v domě by ženy vraždily

Zdroj: archiv
+ Dalších 24 fotografií
velká galerie
Pandemie koronaviru ovlivnila miliony lidí po celém světě. Někteří se dostali do potíží, ze kterých se budou dostávat ještě dlouhé roky, další zase nevědí, co s nudou. Manželka ruského krasobruslaře Jevgenije Pljuščenka (37) měla během karantény evidentně dlouhou chvíli. Na sociálních sítích nechala fanouškům nahlédnout do svého osobního života. Jana Rudkovská (45) ukázala místnost za miliony, kvůli které by ženy byly schopny vraždit.

Mnohonásobný mistr světa a olympijský vítěz v krasobruslení Jevgenij Pljuščenko v současné době vychovává společně se svojí manželkou Janou Rudkovskou syna Alexandra, který má být jeho hrdým nástupcem.

Krasobruslařova manželka se ráda prezentuje na sociálních sítích a sledují ji téměř tři miliony lidí. Během karantény ukázala hlavně dámskému publiku, jak vypadá její šatna, která je od podlahy ke stropu plná oblečení, kabelek a doplňků za miliony.

Některé ženy si dělaly srandu, že šatna Pljuščenkovy manželky je přibližně stejně velká jako jejich byt. Jana Rudkovská miluje luxus a drahé doplňky, na kterých nešetří. Do galerie se můžete podívat na řadu snímku, ze kterých je patrné, že tahle rodina nedostatkem peněz určitě netrpí.

Související články

Další články