Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Manželka Kanyeho Westa předvedla vrchol nevkusu. Bianca se promenádovala na veřejnosti prakticky nahá

Bianca Censori v bodýčku během nákupů.
Zdroj: eXtra.cz/koláž, Profimedia
Předchozí Další
+ Další 4 fotografie
Bizarní obleček

Rapper Kanye West (46) a jeho manželka Bianca Censori (28) se opět dostali do centra pozornosti. Během jejich dovolené v italské Florencii se rozhodli jít na nákupy, jenže by to nebyli oni, kdyby se nedopustili skandálu. Bianca na sobě totiž měla jen tělové body s opravdu hlubokým výstřihem, který odhalil její bujný dekolt. K body měla také kabelku, která stála více než čtyřicet tisíc korun, jak informoval Daily Mail.

Rapper Ye, dříve známý jako Kanye West, si zašel spolu se svou manželkou Biancou Censori na nákupy v italské Florencii. Na turisticky vytížené ulici Via dei Calzaiuoli je obklopili fanoušci, čehož hollywoodská dvojice využila. Bianca se postavila k fanouškům, Kanye se zhostil role fotografa a svou milou několikrát vyfotil na iPhone, jak napsal Daily Mail.

Zatímco Bianca na sobě měla tělové bodýčko s opravdu hlubokým výstřihem, který odhaloval její nadmutý dekolt, lodičky ve zlatavé barvě, lesklé punčochy a také kabelku od italské značky Braccialini ve tvaru šneka za více než čtyřicet tisíc korun, Kanye zvolil jednoduchý celo-černý look. Nezapomněl si ani zakrýt obličej kšiltovkou a košilí. Jak je jeho zvykem, on byl celý zahalený, zatímco jeho partnerka ukazovala až příliš.

Kontroverze na lodi

Hollywoodský pár vzbudil v Itálii nejedno pobouření. Zřejmě největší se však odehrálo letos v srpnu v Benátkách. Kanye s Biancou se plavili na lodi po laguně a v jeden moment měl rapper stažené kalhoty, zatímco jeho manželka seděla u jeho klína.

Jak napsal Daily Mail, Kanyemu bylo v několika momentech vidět holé pozadí, což skupiny turistů využily a fotily si to. Tento incident se benátským úřadům nelíbil. „Existují standardy veřejné slušnosti, které musí dodržovat turisté i místní, a jakékoli porušení je přísně trestáno. Zřetelně je vidět, že má kalhoty napůl stažené, a dostali jsme stížnost od lidí, kteří toho byli svědky. Nyní jsme identifikovali řidiče lodi a budeme se ho také ptát, co viděl,“ prozradil zdroj z benátské policie podle již zmíněného webu.

Utajený spor Slávka Boury s Železným. Rande pro LGBT natočil navzdory zákazu ředitele Novy, ten se pak chlubil cizím peřím

Související články

Další články

Nejnovější kauzy