Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Manželka judisty Krpálka vynesla šaty jako Kopřivová. Veroniko, takhle vypadá nadupaný dekolt!

Eva Krpálková měla v šatech co ukazovat!
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 12 fotografií
Zdá se, jako by se se slavnými lidmi, kteří oblékají průhledné šaty od sourozeneckého dua Poner, roztrhl pytel. Propaguje je hlavně přítelkyně Jaromíra Jágra (44) Veronika Kopřivová (25), která ale v těchto outfitech nemá pořádně co nabídnout. Zato manželka Lukáše Krpálka Eva má na takové šaty postavu jako dělanou.

Bývalá holka od tyče má to odhalování prostě v krvi. Možná kdyby mohla, tak chodí nahá, ale přitom její nahé tělo už by nikoho nepřekvapilo, ani poodhalené. Nemá totiž tu správnou výbavu, která je nutná pro takový druh oděvu.

Prsa má jak dvanáctiletá holčička, a když si nemůže vzít zázračnou podprsenku, tak to pak dopadá, vypadá jako plochodrážnice. Zato Eva Krpálková, to je jiná liga. Když přišla doprovodit svého muže Lukáše na Sportovce roku, kterého s přehledem vyhrál, tak jí nikdo nemohl koukat do očí. Její naditý dekolt lákal na to pořád na něj zírat.

Konečně nějaká krásná dáma, která umí takové šaty nosit a má v nich co nabídnout. Judista může být náležitě na svou ženu pyšný, je to krásně stavěná holka. To Verča by se měla zamyslet nad volbou róby, když v ní nemá co nabídnout.

Související články

Další články