Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Horoskop Pražské peklo očima vozíčkáře

Nejnovější kauzy

Manželka judisty Krpálka vynesla šaty jako Kopřivová. Veroniko, takhle vypadá nadupaný dekolt!

Eva Krpálková měla v šatech co ukazovat!
+ Dalších 13 fotografií
Zdá se, jako by se se slavnými lidmi, kteří oblékají průhledné šaty od sourozeneckého dua Poner, roztrhl pytel. Propaguje je hlavně přítelkyně Jaromíra Jágra (44) Veronika Kopřivová (25), která ale v těchto outfitech nemá pořádně co nabídnout. Zato manželka Lukáše Krpálka Eva má na takové šaty postavu jako dělanou.

Bývalá holka od tyče má to odhalování prostě v krvi. Možná kdyby mohla, tak chodí nahá, ale přitom její nahé tělo už by nikoho nepřekvapilo, ani poodhalené. Nemá totiž tu správnou výbavu, která je nutná pro takový druh oděvu.

Prsa má jak dvanáctiletá holčička, a když si nemůže vzít zázračnou podprsenku, tak to pak dopadá, vypadá jako plochodrážnice. Zato Eva Krpálková, to je jiná liga. Když přišla doprovodit svého muže Lukáše na Sportovce roku, kterého s přehledem vyhrál, tak jí nikdo nemohl koukat do očí. Její naditý dekolt lákal na to pořád na něj zírat.

Konečně nějaká krásná dáma, která umí takové šaty nosit a má v nich co nabídnout. Judista může být náležitě na svou ženu pyšný, je to krásně stavěná holka. To Verča by se měla zamyslet nad volbou róby, když v ní nemá co nabídnout.

Mohlo by vás zajímat

Další články